Skocz do zawartości

every moment has its music - NWZ-e445b


rafi_br

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ostatnio nabyłem odtwarzacz Sony NWZ-E445b

 

kupiłem go na allegro. Odtwarzacz jak się okazało był używany (a w aukcji było że jest nowy) ponieważ - i tu ciekawostka - był włączony w pudełku. kiedy go rozpakowałem ukazał mi się czarno-niebieski ekran z logiem walkman i napisem "Every Moment has its music". w dolnym rogu ekranu animacja ładowania coś wczytuje i nagle....ekran gaśnie. I tak w kółko.

 

Odtwarzacz na moim systemie WIN: XP widzi odtwarzacz jako odtwarzacz i jako dysk masowy (kwestia wskazania sterownika).

 

Sformatowałem odtwarzacz - nie pomogło,

zresetowałem go (trzymałem nawet około 1-2min przycisk restart) - żadnego efektu

 

Wciąż ten sam ekran. Odtwarzacz jedynie reaguje na przesunięcie przycisku HOLD.

 

Wtedy pojawia się kumunikat: "on hold... cancel HOLD function to activate controls"

gdy przesunę hold w dół...powraca czarno-niebieski ekran "Every Moment has its music"...

 

jak mogę to naprawić?

 

p.s: przy instalowaniu aktualizacji, w czasie procesu wgrywania odtwarzacz przerywa połączenie USB i powraca, lecz z takim skutkiem że aktualizacja za każdym razem się przerywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim reklamuj go u sprzedawcy skoro miał byc nowy=sprawny. Aktualizacje softu może na innym kompie przerowadź. Powgrywaj jakies mp3 i na oślep spróbuj odpalić muzę, moze to wyswietlacz robi ci jakiegoś psikusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem 2 mp3 - bez skutku

 

struktura folderów jest taka: WALKMAN: storage media\music

 

dalej odtwarzacz nie może "przejść dalej". operacja zatrzymuje się na tym niebieskim ekranie.

Może to wina baterii?? nie wiem

 

system normalnie go widzi:

podesłał bym zrzut ekranu jak widzi go w systemie ale nie mogę tu wrzucić obrazków z serwerów z hostingiem obrazków.

 

edit:

Udało mi się ponownie wgrać FW 1.01! ale nic to nie dało...

 

edit:

udało mi się dostać do baterii, bateria to Li-on taka cienka, nie ma na niej żadnych dodatkowych oznaczeń dotyczących napięcia itd.

Edytowane przez rafi_br
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności