Skocz do zawartości

z czego najlepiej słuchać muzyke w samochodzie ?


Rekomendowane odpowiedzi

witam, tak jak w temacie , zależy mi na jakośći dżwięku , bo słyszałem że puszczanie z takiego ostatnio popularnego urządzonka co ma wejście na zapalniczke czy jakoś tak no zapomniałem jak to się zwie ale odbiera muze jakoś przez fale radiowe jak sie nie myle tak ? , brat mi powiedział że najlepsza jakość będzie jak kupie jakieś mp3 i puszcze muzyke z niego do radia w aucie to prawda że będzie lepsze jakość dzwięku ? niby lepsza niż z cd , czy to nie ma znaczenia ? nie wiem doradżcie coś z czego najlepiej puszczać muze w aucie .

jeżeli ktoś nie może zrozumieć tego co napisałem to napiszcie mi tu to poprawie na bardziej czytelne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, tak jak w temacie , zależy mi na jakośći dżwięku , bo słyszałem że puszczanie z takiego ostatnio popularnego urządzonka co ma wejście na zapalniczke czy jakoś tak no zapomniałem jak to się zwie ale odbiera muze jakoś przez fale radiowe jak sie nie myle tak ? , brat mi powiedział że najlepsza jakość będzie jak kupie jakieś mp3 i puszcze muzyke z niego do radia w aucie to prawda że będzie lepsze jakość dzwięku ? niby lepsza niż z cd , czy to nie ma znaczenia ? nie wiem doradżcie coś z czego najlepiej puszczać muze w aucie .

jeżeli ktoś nie może zrozumieć tego co napisałem to napiszcie mi tu to poprawie na bardziej czytelne .

Raczej nie możliwe jest żeby ten transmiter miał lepszą jakość od płyty CD, ale uważam, że do samochodu wystarczy. Nie ma co kombinować bo i tak nie powinno to sprawiać ogromnej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmiter ma dosyć słabą jakość, lepiej podłączać do niego jakiegoś playera (telefon, mp3) wtedy gra lepiej niż sam odczytuję z karty pamięci...

 

No i zależy jakie masz auto, bo jeśli możesz bez problemu wymienić odtwarzacz to kupić nowy i będzie wszystko ładnie grało... ale jak masz wyświetlacz do radia, pilot na kierownicy itp to cieżko dopasować radio, żeby chodził (pilot, wyświetlacz) i wtedy najlepszym wyjściem będzie ;)

 

http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-sd-aux-citroen-peugeot-xcarlink-i1994642690.html

 

Na tym jest jakoś jak na płytce ;)

 

Pozdrro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności