Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mój iriver T10 umiera. I właściwie nie chodzi tu już o to, że przyciski nieraz nie działają jak trzeba, lub gniazdo słuchawek przerywa, ani to że klapka musi być przyklejona taśmą klejącą.

Nie.

Tu jest znacznie poważniejszy problem.

Pamięć flash uległa z czasem skonsumowaniu. I po prostu jej "komórki" nie chłoną informacji. Ani skasować, ani wgrać. Nawet zadałem sobie trud i sprawdziłem jak długo już Go mam. Prawie 6 lat. :wub::woot:

 

Dlatego widząc allegrową rzeź i sklepowe braki, jeśli chodzi o tego player'a, odpuszczam walkę. W konsekwencji decyduję się na świadomą zdradę. I bezlitosną wymianę mojej teraźniejszej żony (T10 - którą kocham ponad wszystko), na nową, młodszą. :D

Ale jako, że przez te prawie-5-lat nie interesowałem się innymi i byłem bardzo wierny mojej Te Dziesiątce, to teraz moja wiedza o innych playerkach jest w opłakanym stanie.

 

Drogie forum, proszę Was o radę w dobraniu grającej szkatułki, która spełnia następujące warunki:

- Do 500zł (no, może ciutkę więcej jeśli będzie to jedyna okazja abym ubił najlepszego interesu swego życia)

- DŹWIĘK taki jak w T10. Ta sama bądź lepsza głębia i dynamika co w trybie SRS WOW. Ewentualnie więcej góry (w zakresie 6kHz-19kHz).

- Co do jakości wykonania, to byleby się nie rozwalił po 2 latach normalnego użytkowania.

- Czas grania... nie wiem jak jest z dzisiejszymi wbudowanymi akumulatorami w playerach (rozumiem, że nie ma już takich, które działają na baterie AA), ale jeśli jest coś co ma podobny czas grania lub lepszy, to bardzo chętnie ;)

 

No! To wydaje mi się, że to byłoby na tyle.

 

Jednak chyba coś w tym jest, że nawet jak się zmienia kobietę na nową, to ocenia się nią względem starej :D

 

I wiem, że jest podobny temat na forum, ale kandydat ma trochę inne wymagania. :P

 

Czekam na Wasze rady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności