Skocz do zawartości

Czemu nie ma takich odtwarzaczy?


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam prostego grajka mp3 (nie mp4!) i mam wrazenie ze jakas straszna posucha na rynku. Co mnie interesuje?

 

1. Koniecznie wyswietlacz i mozliwosc odtwarzania folderow (rozwiazania w stylu iAudio E2 odpadaja z zalozenia w przedbiegach). Za to kompletnie nie interesuje mnie odtwarzanie zadnych zdjec, filmow itp, wiec wyswietlacz moze byc malutki, monochromatyczny i na jedna linijke tekstu. Byle by byl. To ma nie byc urzadzenie pokroju smartfona.

2. Koniecznie wbudowana mozliwosc szybkiego polaczenia z komputerem - czytaj: wtyczka USB. Kto wpadl na pomysl stosowania kabli w takich urzadzeniach, to niech go kule bija. Musi byc wbudowana wtyczka USB.

3. Rozsadna jakosc dzwieku. Bez szalu - ma normalnie grac i byle nie trzeszczalo - bez zapedow audiofilskich.

4. Przyzwoity czas na baterii - musi wystarczac na dluzsza podroz. Rozwiazania wymagajace codziennego ladowania/zmieniania baterii bardzo niemile widziane.

5. Male rozmiary - ma to byc urzadzenie najchetniej wielkosci pendrive'a, a nie (tu sie powtorze) smartfona.

6. Przyzwoita ilosc pamieci (absolutne min to 4GB).

 

Do tego bardzo mile widziane:

7. Radio FM.

8. Dyktafon.

9. Mozliwosc rozbudowania pamieci o karte. W przypadku takiej mozliwosci wbudowana pamiec moze byc pomijalnie mala.

 

 

Dla lepszego zobrazowania - wlasciwie idealny z tego co na szybko znalazlem bylby Pentagram Vanquish Volt gdyby mial wbudowana wtyczke USB.

 

Wiecie moze czy jest cos takiego na rynku?

Edytowane przez Macro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clip nie ma niestety wtyczki USB, więc oblewa. Na myśl przychodzi mi jeszcze nieprodukowany już iriver t60, ale on też nie ma wtyczki. Jest jeszcze iriver t8, ale on z kolei nie ma radia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy T8 nie ma radia? Ma radio i nawet mozliwośc nagrywania z radia spełnia wszystkie opcje ale bez slotu na karte. Grajka aby miał to wszystko nie ma! Musisz chociaż zrezygnować ze slotu lub wbudowanego USB. Bez slotu bedzie jeszcze T9 ale z usb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, nie ma.

Sam czegoś podobnego szukam. Może być bez złącza USB, ale ważne, by się dało wyłączyć ograniczenie głośności. I nic.

 

Producenci bardzo niechętni są do gniazd na karty. Pamięć sprzedawana w grajku jest znacznie droższa

Jak grajek ma trochę więcej pamięci, to już musi mieć duży ekran, a najlepiej dotykowy. Wtedy grajek może być droższy.

A jak już jest bez wodotrysków, to się okazuje audiofilski i z audiofilską ceną (patrz HiFiMan)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za liczne odpowiedzi.

Na T8 i T9 tez juz trafilem i pewnie na nich sie skonczy o ile nie znajde niczego lepszego.

Celowo wspomnialem o slocie na karte na samym koncu, bo to jest jakies wyjscie z sytuacji przy niskiej pojemnosci pamieci wewnetrznej takiej jak 4G... Nie wiem, ale dla mnie 4G to wciaz drastycznie malo. Czemu nie ma czegos takiego jak T9 z 8GB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem przyjdź do mp3store posłuchaj T9, sprzedaj clipa i kup T9 :)

 

Haha, Wojtek, T9 gra lepiej od Clipa? ;) Muszę sprawdzić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T9 długo lezał u mnie zapomniany ale jak podłaczyłem go do IE8 to grał najlepiej, lepiej od j3, s100 - serio! Najlepiej się zgrywał.

a powiedziałeś to temu klientowi od rozwalonego clixa? Bo z tego co pamietam do IE8 kupił s100 ;> Może kupiłby nie-audiofilskiego T9 :D ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, pytać o Archosa to Yedi'ego trzeba, on Archosów miał na pęczki (ale nie wiem czy nie tylko tablety)... tyle że dawno go na forum nie widziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności