Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Ipod Touch 4 G - Słuchawki dokanałowe NF 700


Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.

Od paru dni nurtuje mnie pytanie jakie słuchawki zakupić do swego odtwarzacza jakim jest iPod Touch 4 G obecnie korzystałem z usług NF 6 ale "umarły". Obecnie zastanawiam się nad nowym dzieckiem NF 700x, Eterna rev.2 bądź Brainwavz M2 i nie mam pojęcia które z nich bd najlepiej współgrać z odtwarzaczem . Muzyki jakiej słucham to ogólnie rzecz biorąc wszystko od instrumentalnej po techno skończywszy na chóralnej.

 

Jakie Wy byście polecili jako bardziej obeznani w temacie

Dziękuje za udzieloną pomoc

 

Mogę liczyć na waszą pomoc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.mam a-jaysy 2 z ipodem touchem i powiem tak.dość dobrze się zgrywają,jakość jest dość dobra,mocne,niewylewające się basy(to akurat zasługa ipoda),niska cena(ok.130zł).Są bardzo ciepłe,jeśli chcesz coś zimniejszego,zobacz a-jaysy 3

 

Siema.mam a-jaysy 2 z ipodem touchem i powiem tak.dość dobrze się zgrywają,jakość jest dość dobra,mocne,niewylewające się basy(to akurat zasługa ipoda),niska cena(ok.130zł).Są bardzo ciepłe,jeśli chcesz coś zimniejszego,zobacz a-jaysy 3

Aha i są one bardziej do hip hopu czy techna,r&b,gdzie bas dominuje,choć mi się przyjemnie słucha wszystkich gatunków na tych słuchawach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od a-Jaysów lepsze są chociażby Brainwavz M2, które dodatkowo mają świetny, pancerny kabel. NF700 X ludzie narzekają na padające kable przy jacku, więc osobiście ich nigdy nie polecam, choć dźwiękową są jak najbardziej ok. Eterny... cóż, też powinny dobrze zagrać z Taczką 4G, choć ich nie słuchałem, więc nie chcę tutaj filozofować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję na początku ze ktoś raczył pomóc , a wiec jeśli NF to tylko nowe i na gwarancji ( teraz robią normalna wtyczkę prostą a nie tak jak w przypadku NF 6 ukośną ?) .Mnie osobiście zastanawiały właśnie NF ale jak już wspomniał przedmówca idą kable. A testował ktoś Eterna rev.2 z taczką ? ( jesli tak to wartę są zakupu ?) . A jakieś inne słuchawki polecacie które wiadomo ze są dobrze zgrane z nadgryzionym jabłkiem ?

 

a np, Phonak Audeo 012 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel jak brał do T4g dokanałówki w Audiomagic to po posłuchaniu NE-700x i Eterny stwierdził że bierze NuForce bo Eterna ma za dużo basu (słuch muzyki dość różnej, od Prodigy przez Toola i pop). Audeo z Touchem mogą być zbyt suche (a zielone filtry robią bagno z dźwięku)... acz muszę się przejść do iSpot wreszcie i posłuchać ich z T4g i Nano 6g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze a wiec Audeo odpada . Pozostaje NF który ma kłopoty z kablem przy jacku , Eterna rev. 1 która sam juz nie wiem za dużo opinii przeczytałem i równoważnia pochyła z nimi była .Tak ze Brainwavz M2 jeszcze wchodzą w grę i chyba już krąg poszukiwań zamykamy , gdyz nic lepszego nie bd . Głupie słuchawki a tak kłopot

Edytowane przez Maraks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności