Skocz do zawartości

Jest sens kupować odtwarzacz?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam AKG K518 DJ i zastanawiam się czy brać do nich odtwarzacz . Teraz mam jedynie Samsunga Galaxy Ace. Słucham rapu a moje fundusze to do 150 - 200 zł. Odczuje sporą różnicę na innym odtwarzaczu? Jeżeli tak to jaki ,by się wpasował pod AKG K518 DJ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bym nie zmieniał. Z początku chciałem kupić zune'a ale w końcu kupiłem samsunga ace, zainstalowałem na nim odtwarzacz muzyczny w którym menu wygląda identycznie jak to z zune'a i jest magia. Do tego jeszcze zainstalowany equalizer, który dobrze współpracuje z odtwarzaczem. Teraz tylko planuję kupić kartę pamięci i nie potrzeba niczego więcej :) więc pomyśl czy warto wydawać dodatkową gotówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze moglbys jednak cos kupic bo telefon to nie mp3 a dobre mp3 mozna za 100-200 zl kupic tymbardziej ze masz dobre sluchawki .

Sam osobiscie mam samsunga galaxy mini i jakosc jest slaba chodz probuje z tym cos zrobic to i tak jest plytko choc scena jest ;) .

Lecialem na nim miesiac a teraz jest zupelnie inaczej chodz sadzilem ze roznica bedzie mala. :D

Na twoim miejscu kupil bym jakis neutralny lub zimny odtwarzacz i cieszyl sie mila muzuka plynaca ze sluchaweczek.

Możesz wziac ipod shuffle albo jakas sanse albo cowona .

troche sie rozpisalem . pisz jak podejmiesz decyzje :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie ,że Ipod shuffle zagra lepiej od Galaxy Ace? Szczerze to nowy , nieodpakowany shuffle leży i się kurzy w mojej szafie, to kiedyś miał być prezent a leży do dziś. Jest sens odpakowywać i zachować dla siebie? Miałem zamiar dać go komuś na święta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, odpakowałem . Instaluje itunes, podłączam , zsynchronizowałem bibliotekę i chcę coś zgrać w itunes do ipoda i wyskakuje błąd,że plik nie został znaleziony. Wie ktoś jak na to zaradzić (nie będę zakładał kolejnego tematu)

Edytowane przez Pasive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam ubermusic playera, genialny design i do tego zwyczajny darmowy equalizer z android marketu :) Nie rozumiem co ludzie tak piją do jakości muzyki w telefonie. Ja osobiście dawno nie słyszałem tak dobrze grającego telefonu, który w połączeniu z equalizerem i tym programem do muzyki tworzy świetną całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pije" do tego ze zaden telefon(normalny -masówka) nie bedzie tak dobry jak porzadny(niekoniecznie drogi ) odtwarzacz mp3 . Tu chyba nie trzeba dyskutowac.

A SGS, Wave, iPhone... to normalne "masówki" a grają na poziomie tych lepszych playerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wave to jeszcze moze byc za tyle ale iphone i sgs nie

Fakt... stówkę drożej. ;)

http://allegro.pl/iphone-3g-8gb-orange-i1975971321.html

http://allegro.pl/iphone-3g-8gb-stan-bdb-i1962497449.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności