Skocz do zawartości

Jaki MP3 w miejsce Clipa+


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam Clipa+ i gra bardzo dobrze. Jest jednak jedna rzecz, która powoduje, że myślę o kupnie następnego odtwarzacza: bateria. Clipa potrafię wyładować w niecałe 2 dni.

 

Moje wymagania:

  • Dzwięk: podobny jak Clip+, może być nawet lepszy: dość neutralny. Słucham głównie klasyki i jazzu. Poza tym mam dość ciepłe słuchawki: Xeras N3i oraz ARH-SJ55
  • Bateria: jak najdłużej. Rozsądnym minimum wydaje się być 40 godzin
  • Pamięć: minimum 8GB lub karty pamięci
  • Możliwość zdjęcia ograniczenia głoośności. W sansie z ograniczeniem jest dla mnie trochę cicho
  • Praca bez oprogramowania (tzn. USB w trybie Mass Storage)
  • Cena do 300 PLN (może być używka)

Myślałem o kilku:

  • Samsung Q3 - opinie nie są zbyt porywające
  • Sony S354 - nie wiem, czy zdejmę blokadę głośności i czy będzie pracował jako dysk USB
  • Sansa Fuze+ - opinie bardzo słabe i tylko 24 godziny baterii

Doradźcie proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm sam mam podobny dylemat co do samsunga to ja miałem q1 i bardzo polecam pod każdym względem wiec może q2/q3 tez sie prezentują dobrze , jeśli nie to mozesz ogarnąć tez r1/r0 podobno dają rade.Z soniaczy to moze spróbuj te serie gdzie nie było jescze tej blokady? ,spokojnie dostaniesz używki w b dobrym stanie i zostanie Ci jescze kasa ,odtwarzacze sandiska mnie niezbyt przekonują .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D2 raczej się nie skuszę. Jednak cena znaczna. Ale myślę o iRiverach. S100 można kupić nówkę 4GB poniżej 400 pln. A opinie mają dobre

 

To jeszcze jedno pytanie: w podobnej cenie czasem można na allegro kupić używanego Toucha. Co lepiej: T1 lub 2G czy S100?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności