Skocz do zawartości

Odtwarzacz mp3 minimum 2gb plus słuchawki do 500zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Tak jak w temacie;)

 

Poszukuje dobrego zestawu do D'n'B, rocka i czasami lzejszego dubstepu.

 

Bas musi być dynamiczny, zalezy mi na ciepłym brzmieniu ale tez na dobrej scenie. Nie chce, zeby bas zagłuszał wokal i na odwrót.

 

Myslałem nad N2 lub sansa clip +.

 

Mogą byc używki, odtwarzacz jak i słuchawki, aby tylko zamknąć się w kwocie 500 max 600zł.

 

Pamięć minimum 2giga, bateria tez nie musi niewiadomo ile trzymać;) Także wymagania małe, chodzi tylko o jak najlepszy dzwiek w tej kasie;)

 

Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na dousznych moge zapomniec o takiej jakosci i wiernosci dzwieku jak przy słuchawkach nausznych? Bo szczerze mowiąc takie bardziej by mi odpowiadały;)

 

Moze monstert turbine pro gold (akurat są używki na alle za 380zl) do tego dobry odtwarzacz a na wzmacniacz dozbierałbym kasy z czasem.

 

Oczywiscie słucham wszystkich propozycji odnosnie odtwarzaczy jak i sluchawek:)

 

mam też takie pytanie. Taka sansa zagra lepiej niz ipod touch ? Bo sluchalem ostatnio w ispocie i podobalo mi sie granie tego odtwarzacza;)

Edytowane przez fck44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby tak podniesc kwote odtwarzacza do 500zl a na sluchawki najwyzej bym dozbierał z czasem?

 

 

Choociaz dalej sklaniałbym sie ku tanszemu odtwarzaczowi i lepszemu wzmacniaczowi do niego.

Edytowane przez fck44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności