Skocz do zawartości

Sony MDR EX57LP i Cresyn CS HP-500


SanDiego

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchawki są dziś chyba nieodłącznym elementem codziennego życia przeciętnego człowieka. Służą nam nie tylko w domowym zaciszu, ale również i na powietrzu – na ulicy czy w autobusie. Umilają czas, pozwalają na słuchanie ulubionej muzyki w celu odstresowania się od powszednich spraw. Dziś przedstawię recenzję słuchawek marki Sony, model MDR – EX57LP. Sprawdźmy zatem jak się sprawują.

 

http://www.mobo.pl/2011/11/audio-video/sony-mdr-ex57lp-sluchawki-dla-melomana/#more-1723

 

Zapraszam do przeczytania recenzji słuchawek Cresyn HP-500. Sprzęt jest przeznaczony dla osób poszukujących przenośnych słuchawek nausznych. W tym przedziale panuje ogromna konkurencja a główne skrzypce grają marki japońskie i niemieckie. Koreański Cresyn może nie jest tak rozpoznawalny, ale na pewno poszczycić się może ogromnym doświadczeniem w produkowaniu sprzętu audio (od ponad 50 lat dostarcza podzespoły dla innych producentów).

 

Czy warto zainwestować w kupno słuchawek Cresyn HP-500?

 

http://www.mobo.pl/2011/11/audio-video/sluchawki-cresyn-cs-hp-500/#more-1743

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że SONY ostatnimi czasy bardziej zajmuje się kolorem i wyglądem słuchawek niż jakością dźwięku. Nowe modele nie dorastaj a do pięt swoim starym poprzednikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niestety, skusiłem się potem na promocję na IBOOD na EX50LP, miały mieć taki mega głęboki bas, a pierdzi jak nie powiem co sad.gif

 

Mam pytanko odnośnie tych słuchawek. Czy faktycznie są one takie kiepskie? Planuje zakup iPoda nano 6g, a że słuchaweczki dołączone do niego są kiepskie to chciałem kupić coś dokanałowego. Obecnie korzystam z zestawu SE Elm i słuchawek dokanałowych HPM-77. Bardzo podoba mi się ich brzmienie a szczególnie (jak dla mnie) ciepłe brzmienie niskich tonów. Czy da się wydobyć ciepły, głeboki bas z zestawu iPod nano 6g + Sony EX50LP?

 

Da się w ogóle porównać słuchawki Sony EX50LP z SE HPM-77? Bardzo proszę o porade za co z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że SONY ostatnimi czasy bardziej zajmuje się kolorem i wyglądem słuchawek niż jakością dźwięku. Nowe modele nie dorastaj a do pięt swoim starym poprzednikom.

Tak? a takie ex1000 czy ex600 czy nowa seria na BA? Chcesz jakosc to plac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności