Skocz do zawartości

Iaudio, Pilot I Inne Takie


blink

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie mam taką sprawę, postanowiłem sobie sprawić odtwarzacz iAudio, czy będzie to model X5L, M5L czy M3L jeszcze nie wiem. Tak przeglądałem polską stronę iAudio i zauważyłem w dziale akcesoria, że pilot i stacja dokująca zaznaczone są jako urządzenia opcjonalne w przypadku M5. Dla X5 jest podany cały cennik, każdy element osobno jest wyceniony.

Problem polega na tym, że kupno zleciłem pewnej osobie nie mającej bladego pojęcia o tego typu sprzęcie. Obawiam się, że może się nie wywiedzieć co jest, a czego nie ma w zestawie i z góry zakładam, że może się źle wywiedzieć. Na stronie iAudio też zapisane jest to dość enigmatycznie, a na tym forum formuła "+iAudio +akcesoria" jest obca wyszukiwarce. Chciałbym wiedzieć więc jakie elementy zawiera takie pudełko z playerem, a za jakie trzeba płacić ekstra. A może literka 'L' załatawia od razu pilota, stację dokującą itd. Byłbym wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no to nieciekawie, taka kupa kasy, a nie dają pilota ani stacji... No ale zaczekam, co powiedzą posiadacze M3L i M5L. Mam nadzieję, że znajdzie się tu ktoś taki. Szczerze mówiąc najbardziej podoba mi się M3L, bo jakoś nie przekonuje mnie oglądanie filmów na ekranie 1.8"i szkoda mi za to płacić.

 

W każdym razie dzięki za informacje! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no to nieciekawie, taka kupa kasy, a nie dają pilota ani stacji... No ale zaczekam, co powiedzą posiadacze M3L i M5L. Mam nadzieję, że znajdzie się tu ktoś taki. Szczerze mówiąc najbardziej podoba mi się M3L, bo jakoś nie przekonuje mnie oglądanie filmów na ekranie 1.8"i szkoda mi za to płacić.

 

W każdym razie dzięki za informacje! :D

m5 oprocz kolorowego wyswietlacza/filmow chyba nie ma radia :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio to akurat nie jest mi potrzebne. Najchętniej to bym kupił M3L, bo najbardziej mi się podoba. A poza tym mam pewność, że pilot na bank jest w komplecie, bo sam odtwarzacz nie ma wyświetlacza.

Nie wiem tylko jednej rzeczy, czy w modelu L dają jeszcze stację dokującą.

Z tego co napisałeś, to X5L nie zawiera stacji ani pilota, pewnie podobnie jest w modelu M5L. Czyli de facto sam sobie na pytanie odpowiedziałem, ale fajnie by było gdyby ktoś potwierdził te moje domysły. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M3 nie prdukuja już ponad 1,5 roku.

 

Żaden z tych produktów nie posiada pilota czy stacji w zestawie. Zreszta jak inne produkty tego typu, sa to porpostu opcjonalne akcoesria.

 

Dlaczego M5 nie ma subpacka to ja jeszcze nie obczailem (w zycou nie widziałęm M5), ale wiem ze działa bez tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szkoda. M3 fajne jest. Może jeszcze poszukam na aukcjach itp. Po prostu potrzebuję odtwarzacz do muzyki (filmów na tym nie muszę oglądać - i nie mam zamiaru za to edodatkowo płacić), z dyskiem około 20 - 30GB, oraz takim wypaśnym designem, jaki ma M3. ;) Jak dotąd nie znalazłem nic ciekawego. Karma jest fajna, ale wygląda jak pager z lat 80tych, Creative też są całkiem niezłe, ale również wyglądają okropnie (seria ZEN). Może jeszcze poczytam o iRiver H-320 lub H-120, ale żaden nie wygląda tak ładnie jak M3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M3 nie prdukuja już ponad 1,5 roku.

 

Żaden z tych produktów nie posiada pilota czy stacji w zestawie. Zreszta jak inne produkty tego typu, sa to porpostu opcjonalne akcoesria.

 

Dlaczego M5 nie ma subpacka to ja jeszcze nie obczailem (w zycou nie widziałęm M5), ale wiem ze działa bez tego :)

 

No bo zamiast gniazda USB Host ma zwyczajne USB 2.0

 

Swojego czasu też szukałem M3 ,ale cięzko niestety go dostać :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności