Skocz do zawartości

Sprzęt do mixowania.


czikiczako

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jest to forum muzyczne, nie DJ i o tym każdy wie, ale czym była by muzyka gdyby nie DJ ? Tak więc dlatego piszę tutaj. Chce sobie kupić jakiś mikser. Jeżeli chodzi o cene to stac mnie na mixvibe u-mix control 2, ale jesli numrak mixtrack jest lepszy to nie widze problemu zeby dozbierac sobie kase. Mysle, ze na forum znajdzie sie ktos kto ogarnia tematy sprzetu DJ ;) Za mixvibe przemawia do mnie cena + wygląd, natomiast za numrakiem przemawia do mnie mozliwosc podlaczenia mikrofonu i sluchawek czego nie mozna zrobic (chyba) w mixvibe. Prosze o pomoc w wyborze sprzętu do 700 zł - chce dopiero zacząć, wiec nie chce pakować w to grubch pieniedzy, bo nie wiem czy zajawka sie utrzyma na tyle dlugo zeby kupno drogiego sprzetu bylo oplacalne. Tak więc forumowicze - DO DZIEŁA !!!!!!

 

Jeszcze natrafiłem na Hercules DJ Control MP3 e2, tak więc go też biorę pod uwagę.

Edytowane przez czikiczako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności