Skocz do zawartości

Zamówienie ze sklepu thomann.de


selphy

Rekomendowane odpowiedzi

Przekroczyliśmy graniczną kwotę, wysyłka z Niemiec jest za darmo. Skontaktowałem się z selphy odnośnie kwestii organizacyjnych. Zapisy kończymy we wtorek o 18.00. Pieniądze zbiera selphy, zobowiązał się przesłać na priva każdemu zamawiającemu dane do przelewu oraz ostateczną kwotę do zapłaty. Od siebie chciałbym poprosić o możliwie jak najszybsze przelanie pieniędzy po otrzymaniu nr konta, żeby inni zainteresowani nie musieli niepotrzebnie czekać na swoje zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kraju proponuję list polecony priorytetowy, koszt będzie się wahał w granicach 5.10 - 8.50 zł + cena koperty.

Najlepiej jakby każdy przelał po 10 zł za przesyłkę (nie wiem po ile są koperty), oczywiście zwrócę różnicę lub wyślę PW o ewentualnej dopłacie.

Jeśli ktoś preferuje inny rodzaj przesyłki to proszę napisać na PW

Nr konta oraz kwotę jaką należy przelać wyślę każdemu na PW we wtorek ok. godziny 18.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie chciałbym poprosić o możliwie jak najszybsze przelanie pieniędzy po otrzymaniu nr konta, żeby inni zainteresowani nie musieli niepotrzebnie czekać na swoje zamówienie.

Osobiście czekam na przelew od poczty polskiej z paczki za pobranie z którego to miałem opłacić zamówienie, kasę powinienem mieć na dniach ale jeśli będzie poślizg i miałbym wstrzymywać całe zamówienie to proszę o info a zrezygnuje z zakupu.

W każdym razie jestem dobrej myśli :)

 

@Selphy

Nie wiem czy wysyłka listem w samej kopercie to dobry pomysł, większość osób zamawia earpady które w takiej przesyłce zostaną zgniecione i czort wie w jakim stanie dotrą... pasowałoby je jakoś zabezpieczyć, np. wkładając do pudełka i dopiero wtedy w kopertę.

Chyba ze będą fabrycznie zapakowane w pudełeczka ale raczej stawiam na woreczki.

 

Koszt koperty bombelkowej to 0,80-1,50zł w zależności od wielkości, oczywiście koszta pokryjemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej sie boje jak panie na poczcie napierd..... tymi stemplami po listach, jak przywali w pada to bedzie widniala na nim data na zawsze.

pakowanie w kartoniki byloby drozsze i problematyczne, pal licho te 1 czy 2zl, ale selphy to by sie chyba zdenerwowal :D

 

przydaloby sie jednak jakos to zabezpieczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście odpowiednio zabezpieczę towar przed włożeniem do koperty, więc nie ma się czym martwić.

 

Ewentualnie mogę kupić takie kartony http://allegro.pl/karton-kartony-380x220x160mm-wzmacniany-i1872741493.html + taśma ok. 3-4 zł

 

Wtedy wyjdzie po 11 zł za przesyłkę + 24 zł do podziału za opakowanie oraz taśmę

Edytowane przez selphy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do formy kontaktu to podam taką może podejdzie.

 

Gmail ma tzw etykiety, oznacza się meila daną etykietą np "thomann.de 2011", klikasz w etykietę po lewej na belce i masz wszystkie meile w jednym miejscu po kolej, żaden się nie zgubi jeśli wszystkie będą oznaczone. Ale tez nie ma zamieszania co komu napisane od kogo, tylko MY wysyłamy ci meila z danymi do wysyłki i nickiem ew dla pewności co tam miało być.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycofuję moje wcześniejsze zamówienia. Zamiast tego wezmę:

 

1x CORDIAL CFM 3 VK

1x CORDIAL CFY 0.3 VKK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście odpowiednio zabezpieczę towar przed włożeniem do koperty, więc nie ma się czym martwić.

 

Ewentualnie mogę kupić takie kartony http://allegro.pl/karton-kartony-380x220x160mm-wzmacniany-i1872741493.html + taśma ok. 3-4 zł

 

Wtedy wyjdzie po 11 zł za przesyłkę + 24 zł do podziału za opakowanie oraz taśmę

 

Myśle ze jak dojdzie paczka z thomanna to wszystko sie jeszcze okaże, sam będziesz widział co i jak najlepiej zapakować.

Osobiście nie widzę problemu aby przelać wcześniej po 12-15zł za przesyłkę tak aby nie brakło.

 

Co do pudełek z allegro to nieco poroniony pomysł, może okazać sie ze wszystko juz jest i czekamy na dostawę głupich pudełek która sie opóźnia... dodatkowo takie pudełka można kupić na poczcie, nie wspominając już o możliwości użycia jakichkolwiek innych kartonów.

Edytowane przez mac_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywracam rzeczy, z których wcześniej zrezygnowałem :)

 

Podsumowując lista wygląda następująco:

 

-zawish: 1x AKG K-240/270/271 VELOUR PAD

2x AKG FOAM NET PAD

 

-Pawlo: 1x BEHRINGER HPM1000

 

-Wielkig: 1x AKG K-240/270/271 VELOUR PAD

 

-mac_1: 1x AKG K-240/270/271 VELOUR PAD

1x BEYERDYNAMIC EDT 250 V VELOUR EAR PADS

6x NEUTRIK XXR ROT

 

-Brestinder: 4x NEUTRIK NYS 202

1x NEUTRIK NP 3 X-B

2x AKG K-240/270/271/280 PAD

2x AKG FOAM NET PAD

2x AKG K-240/270/271 VELOUR PAD

2x AKG FOAM NET PIECE 141

1x BEYERDYNAMIC EDT 250 V VELOUR EAR PADS

 

-retter6: 2x AKG K-240/270/271 VELOUR PAD

 

-soso: 2x AKG FOAM NET PAD

1x AKG K-240/270/271 VELOUR PAD

 

-Arthass: 1x CORDIAL CFM 3 VK

1x CORDIAL CFY 0.3 VKK

1x NEUTRIK NP 3 X-B

1x AKG K-240/270/271 VELOUR PAD

2x AKG FOAM NET PAD

 

-SilverX: 1x Superlux HD 381

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

W sumie:

 

9x AKG K-240/270/271 VELOUR PAD

8x AKG FOAM NET PAD

6x NEUTRIK XXR ROT

4x NEUTRIK NYS 202

2x BEYERDYNAMIC EDT 250 V VELOUR EAR PADS

2x NEUTRIK NP 3 X-B

2x AKG K-240/270/271/280 PAD

2x AKG FOAM NET PIECE 141

1x BEHRINGER HPM1000

1x CORDIAL CFM 3 VK

1x CORDIAL CFY 0.3 VKK

1x Superlux HD 381

 

Jeśli kogoś pominąłem, coś się nie zgadza, proszę pisać w wątku

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki problem: SUPERLUX HD681F będą mieli dopiero 4.11.2011 na stanie... więc rezygnuję z nich żeby nie przeciągać zamówienia

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zamówienia dopisał się jeszcze rafal_87 oraz Pasiasty

Lista zamknięta

 

Pieniądze mam już na koncie od:

- Brestinder

- Mac_1

- Arthass

- Zawish

- Rafal_87

- Pasiasty

- Retter6

- Soso

- SilverX

- Pawlo

 

 

Wielkig nadal nie wyczyścił skrzynki.

Edytowane przez selphy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dojdzie ten 1 brakujacy, to zamawiasz czy czekamy na Pawla i Wielkiego? mamy bez nich 200e?

 

Myślę, że rozsądnie będzie poczekać do końca tygodnia. Jeśli się nie odezwą - zamawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności