Skocz do zawartości

Pojemny odtwarzacz z jak nalepszą obsługą


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem posiadaczem Cowona E2 i CAL!-i. Odtwarzacz służy mi bardzo dobrze, dźwięk mi odpowiada, jednak potrzebuję oprócz niego mieć drugiego player'a, który będzie przeciwieństwem Cowona, czyli może być spory, musi mieć dużą pojemność (min 16 Gb, lub dowolna pojemność+obsługa kart SD) i mieć jak "najlepszą" obsługa. Chciałbym, żeby miał wyszukiwanie po tagach - tytułach, wykonawcach, albumach, dodatkowo fajnie, jakby dawał możliwość oceniania utworów, słuchania według "najczęściej odtwarzanych" czy "najlepiej ocenianych". Dodatkowo musi mieć wygodne sterowanie, żebym mógł szybko znaleźć ten utwór, o który mi chodzi. Do tego przyda się także spory ekran. Dotychczas miałem Fuze'a i spełniał większość z tych warunków. Jakość dźwięku szału nie robiła, ale była zadowalająca, miała obsługę kart SD, wygodna obsługa z obrotowym kółkiem, wyszukiwanie po tagach, również ocenianie utworów itp. jednak tylko dla utworów z dysku, z karty SD to już nie działało. Teraz na oku mam iPoda 5,5g i wydaje mi się, że równie "wygodnego" w obsłudze odtwarzacza co iPod raczej nie znajdę. Nie bez znaczenia jest też ogromna pojemność. Czytałem jednak o tym, że kupując używanego iPoda z dyskiem można trafić na rozwalone dyski. Może więc lepiej coś innego, nowego? Jakiś Fuze+, może coś od Sonego?

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze przy kupnie video można pogadać ze sprzedającym i poprosić o printscreena z jakimś testem dysku. ja kupiłem dwa używane video, nie najnowsze, obudowy wysłużone. w jednym bateria też już nie ta ale w obu (odpukać) z dyskami problemów nie było i nie ma. a co do duetu cal!+video to moim zdaniem sprawdza się bardzo dobrze. no i są te opcje o których mówisz, jest search, jest ocena. jak z reszta nie wiem bo się w to nie bawie. zawsze można stworzyć na szybko listę On-The-Go i słuchać bardzo osobiście wybranych utworów. i wszystko za pomocą kółka i pięciu przycisków. No magia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze parę pytań:

 

1. Ile bateria trzyma w tym Video? Mówię o słuchaniu muzyki.

2. Za ile "opłaca się" kupić tego iPoda 30 Gb lub 60 Gb? Używanego, porysowanego z tyłu, ale w pełni sprawnego i "niezjechanego"? Do 300 zł znajdę jakieś nieźle zachowane egzemplarze?

 

Co sądzicie: http://allegro.pl/ipod-60-gb-white-video-mod-a1136-oryginalny-apple-i1845158689.html Za ile warto licytować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zakupiłem Video niestety tylko 5g :/ 30GB ale za 180 zł to i tak dobrze :P

Ad. 1 Bateria mi trzymała 10h ciągłego słuchania . Jak dorwiesz wersję 5.5g to będzie trzymała dłużej

Ad. 2 Hmm opłaca się kupić 5.5g 30GB do 250 zł więcej bym nie dał ... Ciężko wyhaczyć ale jest to możliwe ^^ Kilka dni temu sprzątnęli mi jednego z przed nosa za 220 zł :/

Jeżeli chodzi o 5g to tak jak napisałem wyżej 180 zł to dobra cena ( przynajmniej tak myślę ) . Rożnica między modelami to głównie czas pracy baterii i 5.5 ma możliwość wyszukiwania utworów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zakupiłem Video niestety tylko 5g :/ 30GB ale za 180 zł to i tak dobrze :P

Ad. 1 Bateria mi trzymała 10h ciągłego słuchania . Jak dorwiesz wersję 5.5g to będzie trzymała dłużej

Ad. 2 Hmm opłaca się kupić 5.5g 30GB do 250 zł więcej bym nie dał ... Ciężko wyhaczyć ale jest to możliwe ^^ Kilka dni temu sprzątnęli mi jednego z przed nosa za 220 zł :/

Jeżeli chodzi o 5g to tak jak napisałem wyżej 180 zł to dobra cena ( przynajmniej tak myślę ) . Rożnica między modelami to głównie czas pracy baterii i 5.5 ma możliwość wyszukiwania utworów .

 

nie głównie, tylko TYLKO. Ew. w wersji z większą pojemnością... w pojemności dysku (60 dla 5g. i 80 dla 5.5g). Ponoć żaden 5.5g nie ma blokady głosności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności