Skocz do zawartości

Gumki do SM PL10


shannyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałam kupić do moich SM-ów zwykłe, najtańsze gumki z allegro. Problem w tym, że nie wiem, które są z nimi kompatybilne, bo oczywiście nie jest napisane. Czy ktoś z Was układał sobie taki 'set' albo może mi poradzić, która z aukcji przykładowo by się nadała?

1

2

3

 

Wiem, że sumarycznie to kwestia 5 zł, ale czy w ogóle to będzie pasować do SM-ów?

Proszę o pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą pasować, ale już widzę, że jakość jest tragiczna. Jeżeli możesz troszkę dołożyć to bierz Thomson HED16

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Patrząc na cenę Thomsonów zastanawiam się czy nie warto dołożyć jeszcze trochę i wziąć Comply T400? Chociaż zakładam, że Thomsony jako gumki będą bardziej wytrzymałe, prawda? Standardowe gumki mi nie przeszkadzały jak już się wyrobiły, więc nie chodzi mi o wygodę ani o ciepło, które dają pianki (już mi go wystarczy).

Edytowane przez shannyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając kwestię preferencji, pianki są znacznie mniej trwałe od gumek/silikonów. Ja również używam HED16 i bardzo sobie chwalę - są znacznie lepsze, jeśli chodzi o wygodę, od standardowych końcówek z moich NE-6, również dźwięk uległ znacznej poprawie (zwłaszcza wysokie tony i przestrzeń).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności