Skocz do zawartości

Test Iriver T10


M@ro

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego wg Ciebie jest to zaleta? Do transferu danych potrzebny jest kabelek, którego zwykle przy sobie nie mam! nie lubie nosić kabelków ;). Gdyby normalny port USB był wbudowany nie stresowałbym się, że akurat nie mam kabelka. Fakt, port zajmowałby dodatkowo trochę miejsca, ale wtedy w każdej chwili mógłbym podpiąć się do dowolnego kompa.

1. Nie uszkodzę wbudowanego wtyku do USB.

2. Nie zgubię zatyczki.

3. Nie zeszpecę playera (patrz wyżej).

4. Player z samego faktu nie posiadania wbudowanego wtyku USB jest mniejszy.

5. Z zatyczką czy bez, odtwarzacz z wbudowanym wtykiem USB jest mniej "zwarty" i raczej brzydszy niż gdyby wtyku nie posiadał.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

czy wy tez zauwazyliscie ze przy standardowych sluchawkach (dolaczonych do T10) miedzy glosnoscia ~25-40 nie ma absolutnie zadnej roznicy? lubie glosno sluchac muzyki, wiec z ciekawosci sprawdzilem od razu po odebraniu mp3ki. wciaz sprawdzam co jakis czas zeby upewnic sie czy przypadkiem nie gluchne na stare lata (18 :lol:), ale po prostu nie slysze roznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem recenzje T10 i T50 i wychodzi, że obydwa modele maja takie same bebechy (identyczną jakość dzwieku), jednak T10 jest wiekszy i grubszy. W modelu t50 nie znalazłem takich poważniejszych wad. Stad wychodzi, że lepiej zainwestować w T50. Może coś przeoczyęłm? Czy jest cos co daje przewagę t10 nad T50?

Cena też przemawia za t50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to ze jak odpalisz playerka puscisz muze, to wejdz potem do eq i zmien cos odrobinke ... patrze dluzej w twoj post i dochodze do wniosku ze niewiem co jest z twoim mp3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Moim zdaniem ten odtwarzacz jest 11/10...

Mam model iriverT10 512mb noFM. Niby najgorszy, ale mi 512mb w zupełności wystarcza, a radio mnie ani ziębi ani grzeje.

Kiedyś kupiłem odtwarzacz za 160zł i nie przetrwał wakacji... rozleciał się ;/

Kiedyś w gazetce patrze, odtwarzacz 512mb za 80zł... pojechałem, a koleś powiedział mi, że ten lepiej wziąć.

 

Może nie uwierzycie, ale 1,5 roku temu kupiłem tą wersję iriverT10 512mb noFM za 110zł...

Jak przyszedłem do domu od razu sprawdziłem czy nie przepłaciłem, a tu od 250-600zł xD

Gdybym wiedział, że takie są ceny w necie, to od razu wziąłbym kilka sztuk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy istnieje obecnie player, ktory by posiadal sporo lepsza jakosc dzieku od pierwszego T10 nofm 512mb? planuje zmiane calego playera, na poczatek same sluchawki (mysle o aurvana Live!) a w pozniejszym terminie moze i odtwarzacz, na cos wiekszego, ale glownie chodzi mi o jakosc dzwieku...z gory dziekuje za odpowiedzi!:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy istnieje obecnie player, ktory by posiadal sporo lepsza jakosc dzieku od pierwszego T10 nofm 512mb? planuje zmiane calego playera, na poczatek same sluchawki (mysle o aurvana Live!) a w pozniejszym terminie moze i odtwarzacz, na cos wiekszego, ale glownie chodzi mi o jakosc dzwieku...z gory dziekuje za odpowiedzi!:]

 

Nie róbmy z T10 "pępka świata". Pewnie, że są lepsze odtwarzacze od T10. W tym dziale masz sporo recenzji odtwarzaczy. Poczytaj i dojdź do wniosku co jest dla Ciebie.

Pamiętaj, że płacąc dwa razy więcej za odtwarzacz niż T10 nie doznasz 2x lepszej jakości dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 T10 sa teraz tanie jak barszcz, za sprzedaz duzo nie dostane...

 

t10 nie sa wcale tanie. jesli mozesz to podaj konkretnie jakiegos linka. z tego co ja widzialem, to cena t10 byla zawsze sporawa. nie sa juz produkowane a cene trzymaja wg moich informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności