Skocz do zawartości

Test Iriver T10


M@ro

Rekomendowane odpowiedzi

iRiver T10 ( 512mb )

 

Zawartość opakowania:

 

-odtwarzacz

-słuchawki

-instrukcja (również w języku polskim)

-płytka z WMP10

-smycz

-kabel USB

 

dscn3688ga7.th.jpg

pudełko (wydawało mi sie że będzie większe.. )

dscn3690im2.th.jpg

niestety zapomniałem położyć koło tego instrukcje..

 

 

Odtwarzacz i jego funkcje:

 

Odtwarzacz nie jest wcale aż taki duży, jak to nie którzy mówią. Przyciski są odpowiedniej wielkości. Przy ściskaniu nic nie trzeszczy. Jest zrobiony z bardzo dobrych materiałów.Ekran jest bardzo czytelny. Wszystko jest łatwe w obsłudze. Odtwarzacz bardzo dobrze został wyprofilowany także bardzo wygodnie się go trzyma i obsługuje. Jedyną wadą jest to, że guma która zasłąnia USB po pewnym czasie sie wyrabia i sama otwiera. Acha, klips jest bardzo dobrym patentem. :)

 

dscn3693ls9.th.jpg

odtwarzacz od przodu

dscn3691ed3.th.jpg

od boku - widoczny klips i to iż odtwarzacz jest w kształcie trójkąta :)

 

Dźwięk

 

Postaram się krótko i na temat (z doświadczenie wiem że im dłuższe tym mnie jsie chce czytać ;))...No więc tak; na moich słuchawkach (ex51) na ustawieniach normal nie umie usłyszeć różnicy między T10 a iAudio X5. Jednak gdy już włączymy różnego rodzaju "polepszacze" (i w iAudio i w iRiverze) to dźwięk jest już lepszy w iRiverze..jaki z tego wniosek?? A no taki że iRiver ma lepsze polepszacze ;)...w iAudio są one nie najlepsze...myśle że to tyle co do tej kwestii :)

 

Dyktafon

 

Kolejna rzecz w iRiverze, która jest lepsza niż w iAudio. Cowon poprostu dał dupy przy dyktafonie, a iRiver naprawde zrobił kawał dobrej roboty. Stojąc w tej samej odległości od odtwarzaczy w iAudio nic nie słychać, a w iRiverze słychać tak jakbym mówił 10cm od mikrofonu. Jak ktoś potrzebuje dobrego dyktafonu na wykłady to nie ma co sie zastanawiać tylko brać iRiver'a wink.gif

 

Podsumowywując (nie będzie tego zbyt wiele) :

 

 

 

Dźwięk: 10/10

Dyktafon: 9/10 (zawsze jakiś minus sie znajdzie ;) )

Razem: 9,5/10

 

Jeśli więc szukacie odtwarzacza na stoki narciarskie, na rower itp. ,a zależy wam na dobrym dyktafonie to nie zastanawiajcie się dłużej tylko biegnijcie do mp3store i go kupujcie (iRiver'a T10 oczywiście ;) )

 

Yeah..zawsze to chciałem napisać :D :

 

Sprzęt do testów udostępnił sklep mp3store

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak...zgadzam się...zapomniałęm o tym wspomnieć, bo rzeczywiście jeśli ktoś np. wsadzi odtwarzacz do kieszeni bez zablokowania przycisków to ma jak w banku że się włączy...naprawde wystarczy tylko króciótko kliknąć na play'a a odtwarzaczowi już to wystarczy aby się włączył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
czy po podlaczeniu go do PC trzeba coś instalować, żeby wrzucić mp3?

 

To zalezy od wersji - MTP potrzebuje Windows Media Playera albo iTunes (chyba nie jestem pewien)

A wersja UMS bedzie po prostu wykryta tak jak pendrive bez zadnych dodatkowych aplikacji.

 

Mowa oczywiscie o windzie 2000/XP/2k3/vista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Witajcie a poradzcie ,czy zmienic sluchawki z tych oryginalnych ktore sa w zestawie z T10 FM 1GB? czy np. CREATIVE EP-630 sa duzo lepsze od tych oryginalnych??

Te dołączane są bardzo dobre. Wymieniając je na epy, nie zauważysz zbyt dużej różnicy, być może nawet poczujesz pogorszenie jakości dźwięku. Jeśli chcesz mieć natomiast dobrą izolację, to warto. Dla samej jakości jednak nie, dozbieraj na coś lepszego, np. Koss Porta Pro, lub coś w tym stylu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z większych minusów: spróbój założyc odtwarzacz na szlufke przy spodniach,przy niezablokowanym odtwarzaczu,tak aby go niewłączyć...uwierzcie...trzeba się nagimnastykować.Ktos niedokońca przemyślał rozłożenie przycisków.Pozatym wypasik:)

 

Jeżeli to jest główny minus, czy też jeden z większych to proszę więcej takich minusów ;) ... Odpowiedni czas praktyki (poprzedzony wyjazdamia na szkolenia, imprezami integracyjnymi itd. :P joke) pozwala w 80% wyeliminować ten minusik. Częściej uda mi się przez przypadek włączyć playera w trakcie przemieszczania się, gdy ów grajek jest wyłączony, a ja wcześniej zapomniałem zablokować przyciski ... z tego powodu pare razy zastanawiałem się dlaczego mi się tak szybko bateria wyczerpała :P (słuchawek oczywiście nie miałem wtedy w uszach) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności