Skocz do zawartości

Gramofon + głośniki do pokoju


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zamiar kupić gramofon plus jakieś głośniki do pokoju. Posiadam sporą kolekcję płyt winylowych i chciałbym móc ich słuchać. Na oku mam już kilka modeli, ale nie podam ich tutaj, żebyście się nie sugerowali nimi. ;) Na ten cel mogę przeznaczyć max. 1500/1600 zł. Wolę aby gramofon był np. za 1200 zł a głośniki za te 300 czy 400 zł a nie gramofon za 500 zł a głośniki za 1000zł. To nie miałoby najmniejszego sensu. Co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę aby gramofon był np. za 1200 zł a głośniki za te 300 czy 400 zł a nie gramofon za 500 zł a głośniki za 1000zł. To nie miałoby najmniejszego sensu. Co polecacie?

 

Jeżeli to ma byc tylko i wyłącznie do odsłuchu czarnych płyt i nie zamierzasz skreczowac itp. to lepiej zamienic proporcje i kupic zwykly prosty gramofon z dobrym system (mysle za 500 zl dało by rade) i reszte wydac na głosniki.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wzmacniacz i jakieś kabelki?

Gramofon - używany Akai z Allegro 250-400zł

Kolumny i wzmacniacz powinny być mniej więcej w tej samej cenie, popatrz na tematy "Wzmacniacz do..." oraz "Kolumny do..." na forum audiostereo, lub napisz - tam Ci doradzą.

Interkonekty Sommer Cable Spirit XXL lub Sommer Cable Onyx - 100zł

Jakieś głośnikówki, może ten Canare Starquad, co go wszyscy chwalą. Chodzi po 9zł/metr, więc ok 40zł.

 

Zostaje 950-1100zł na kolumny + wzmacniacz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności