Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Dokanałowe a-Jays one vs MEElectronics M9


billy0o

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję słuchawek dokanałowych w granicach 100..120 zł. Zależy mi na głębokim ciepłym basie, nie dudniącym jak w subie, słucham głównie bump-up rapu. Scena, średnica i góra mają drugorzędne znaczenie, choć wokal też powinien ładnie brzmieć.

Czytałem recenzje, i dylemat złożył się na wybór między a-Jays one i MEElectronics M9, ew. SoundMagic PL30, ale te basami podobno nie porażają Miał ktoś porównanie między tymi słuchawkami? O a-Jaysach niewiele piszą, ale jak piszą to pozytywnie. Na razie jestem bardziej przychylny kupna m9. Może inne propozycje?

 

Pozdrawiam, biLLy

Edytowane przez billy0o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie słuchawki będą brzęczały z laptopa/chińskiej mp3 ale poluję na Cowon D2, i jeśli bedę kupował odtwarzacz to właśnie ten. Miałem przedtem słuchawki Sony MDR-EX35, kosztowały mnie 100 zł w mediamarkcie i chyba grubo przepłaciłem, bo dół był głęboki ale cichy, do tego rozleciały się po półrocznym użytkowaniu. Dlatego teraz chce się dobrze rozejrzeć. Miał ktoś porównanie tych soniaczy do M9?

 

Do gry doszły jeszcze Brainwavz Alpha, też naczytałem się sporo pozytywnych opini, bądź co bądź ciągle kusi ten promowany, głęboki bas w M9, boje się jednak, że będą zbyt zamulone. Może ktoś się wypowiedzieć w sprawie a-Jaysa? Jak grają bump-up?

Edytowane przez billy0o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności