Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Nauszne zamknięte, ~800zł


luq_92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po raz kolejny przymierzam się do kupna nauszników. Ostatnim razem nic z tych poszukiwań nie wyszło, teraz jednak sytuacja wygląda zgoła inaczej - obecnie nie mam żadnych słuchawek. Z tego względu teraz MUSZĘ już coś kupić :>

Ogólnie szukam słuchawek podobnych charakterystyką do Sennków IE8 - duża scena ( bardzo mi na tym zależy ) i raczej nastawienie na przyjemność słuchania i wykop niż analityczność ( chociaż w zasadzie się to nie wyklucza :) )

Słuchawki będą używane przede wszystkim do muzyki - z dziurki Sonego X ( głównie ) lub lapka. Dodatkowo czasem w grę wchodzi podłączenie słuchawek do PODa, w celu rzępolenia na gitarce. Ale tak jak wspomniałem - głównie muzyka.

Słucham wszystkiego, a w szczególności szeroko pojętego metalu i folku.

Ostatnio miałem okazję wrzucić na głowę Sennki HD598, wprawdzie na krótko, ale było to naprawdę fajne przeżycie. Postanowiłem, więc poszukać na tym forum więcej informacji o nich, ale w głównym temacie znalazłem tylko rozmowę o tym, jak to się niby pałąk straszliwie łamie. Przejrzę cały topic jeszcze raz, ale miło by było, gdyby ktoś kto je posiada, mógł dorzucić jakieś swoje 3 grosze.

Ponadto myślałem o Szurach SRH 840 ( w porywach 940 ), 750 DJ, ATH M50, Sennkach HD 25-II, AKG 272HD i jakichś Ultrasonach ( chociaż jest to marka raczej mi nieznana; zwróciłem na nią uwagę, bo jakoś dużo ludzi się o nich pozytywnie wypowiada ), jednak nie miałem okazji posłuchać żadnej z wymienionych.

Byłbym bardzo wdzięczny za jakieś sugestie :>

 

PS: Gdzie w Wawie można swobodnie potestować słuchawki z tego progu cenowego ? ( o ile w ogóle jest takie miejsce )

Edytowane przez luq_92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności