Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 130zł


First55

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam taki problem otóż chce sobie kupić słuchawki nauszne , ktore w miare dobrze izoluja , ponieważ chce je uzywać poza domem ( ulica , autobus , tramwaj itp). Na słuchawki chce przeznaczyc max 130zł. Najlepiej zeby słuchawki byly nie za duże , tzn zeby nie były na poł łba ;p ,,Sprzęt" na którym bedą grały to Nokia 5800 XpressMusic .

Z góry mowie ze chce koss porta pro , poniewaz je mialem i nie maja wg izolacji.

 

Z góry dziekuje za odpowiedzi , pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki one mają dzwiek i czy z tym telefonem beda dobrze grały ? Głownie słucham rapu. Ale zdaza sie rowniez pop i dubstep...

 

 

 

(a mozecie polecic jeszcze jakies inne słuchawki ?)

 

A jaki one mają dzwiek i czy z tym telefonem beda dobrze grały ? Głownie słucham rapu. Ale zdaza sie rowniez pop i dubstep...

 

 

 

(a mozecie polecic jeszcze jakies inne słuchawki ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdanie powinny ci się spodobać SENNHEISERY PX 100 II, grają bardzo fajnie, dosć mocne basowe brzmienie, i budżet w twoich granicach ( używki spokojnie znajdziesz za 130zł).Przemyśl je bo to naprawde ciekawy sprzęt.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktos dlaczego jak szukam AKG k518 DJ na allegro to ich cena wynosi 189zl za nowe. ( http://allegro.pl/sluchawki-akg-k-518-k518-dj-czarne-i1828258585.html#gallery - czy takie sa dobre ? moge je zamowic ? )

A w katowicach w media markcie sa po 319zl , a w saturnie 280zl ?? Powiecie mi czym one sie roznia od tych z allegro?? :o Bo przebicie cenowe niesamowite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktos dlaczego jak szukam AKG k518 DJ na allegro to ich cena wynosi 189zl za nowe. ( http://allegro.pl/sluchawki-akg-k-518-k518-dj-czarne-i1828258585.html#gallery - czy takie sa dobre ? moge je zamowic ? )

A w katowicach w media markcie sa po 319zl , a w saturnie 280zl ?? Powiecie mi czym one sie roznia od tych z allegro?? :o Bo przebicie cenowe niesamowite

 

Dobra, możesz zamówić. A w sklepach typu Saturn czy Media zawsze jest drożej, ze względu na marżę, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh akurat w przypadku słuchawek z takim czymś łatwo się spotkać. Mam K518DJ, ostatnią wyciągnąłem z nich te poduszeczki w środku, musiałem zlutować kabel (tak to jest, jak raz się ich nie zwinie, a kot zacznie się kabelkiem bawić), kupiłem je w Media Markt za 229, akurat mieli promocję, w twoim przypadku, spytałbym się, czy rzeczywiście taka cena musi zostać, czasami mogą opuścić, co pokazuje im komputer, tak np AC: Brotherhood Auditore Edition kupiłem za 219 a nie 249 :D W każdym razie, słuchawki - łatwo mi się je przenosi, ze względu na składanie, na początku możesz czuć dyskomfort przez pałąk bez poduszki, ale z czasem można się przyzwyczaić. Warte swojej ceny, przyjemnie słucha się w nich Dubstepu, więc IMO, bierz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności