Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Sansa clip + ?


Membran

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Potrzebuję dokanałówek do Sansy clip. Przeglądając temat "Co Kupić - słuchawki dokanałowe (ten przyklejony)" natrafiłem na SoundMagici PL11, czy to dobry wybór do Sansy Clip? Słucham głównie Rapu/Dubstepu/DnB :). Jeżeli nie te, to jakie? Cena około 50-65 zł :).

 

PS. Czy tipsy piankowe są o wiele lepsze od silikonówek? Jeśli tak, to dorzućcie linka do jakichś dobrych pianek za +/- 20 zł :)

 

Z góry dzięki,

Membran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do clipa+ pasują bardzo dobrze, jednak zwykły clip to trochę co innego...

a propos pianek to akurat ja wolę gumki bi-flange, pianki imo gorzej izolują a poza tym po jakimś czasie przestaję je czuć - to mi nie pasuje

Edytowane przez hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest lepsze, silikony, czy pianki? Kwestia gustu. Pod względem izolacji i wygody, wolę pianki. Ale one też zmieniają brzmienie, a tutaj bardziej będą pasowały silikony, szczegolnie te bi-flange(sam ich uzywałem w tym połączeniu). Są wystarczająco dobrej jakości, że nie trzeba na gwałt kupować czegoś zastępczego.

W tej cenie nie kupisz nic lepszego(nowego) niz PL11. Oczywiscie pod warunkiem, że rozmawiamy o Clipie+(z plusem, bo bez to co innego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, chodzi o zwykłego, starego Clipa :), bez plusa. Troszkę źle sformułowałem nazwę tematu i wprowadziłem was w błąd :/. To co polecicie do ZWYKŁEGO CLIPA?

 

Podbijam temat, bo pojawił się na drugiej stronie, a tam pewnie nikt nie zagląda :)

Edytowane przez Membran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności