Skocz do zawartości

Akcesoria Do Naszych Iriverków


BartGoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Zbieram informacje na temat tego, czy chcieli byście dozbroić swoich ulubieńców w różne akcesoria ;)

 

Dodam tylko, że jeżeli chętnych będzie dużo, zajmę się ich sprowadzaniem.

 

Poniżej link do innego forum, gdzie możecie zobaczyć część akcesoriów proponowanych przez firmę iRiver.

 

http://forum.iriver.pl/ftopic448.html

 

Czekam na wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis fajny futeralik na moją T10, sylikon badz tez jakis z materiału, jakie tam sa:P B) Pozycja 3 jest bardzo ciekawa lecz troche ze tak mozna powiedziec... drogawa;)

 

No to może powiem w ten sposób. Firmowe akcesoria zawsze były w cenie, ponieważ są dopasowane do danego modelu i wykonane z dobrego materiału. Jak już ktoś zauważył :P nie jest to jakiś tam silikon, tylko plastik chroniący odtwarzacz przed uszkodzeniem i dobrze trzymający go na pasku.

 

Nie ma w ofercie iRiver silikonowych pokrowców tylko z jednej wiadomej przyczyny :D

Sprzęt zamknięty w silikonie, niestety się poci, a to prędzej czy później doprowadzi do padnięcia elektroniki :P

 

Dlatego odradzam wszelkiego rodzaju badziewia silikonowe. Taki futerał może sobie kupić ktoś, kto zapłacił za swojego MP3 playera 100 zł B)

 

Ja swojego T30 1GB w silikon bym nie wsadził :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio ba, że chętny ;) taki "futerał" na ramię, to wypaśna rzecz :D .. jak narazie mamcia mi podoszywała szluwki do wszystkich krótkich spodenek, które standardowo takowych nie posiadają. Więc ogólnie nie mam problemu z noszeniem, ale taki futerał byłby bardzo "poręczny" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi klapkami do T30 to pewnie celowy "chłit markietingowi" iRiver - po pewnym, niezbyt nawet długim czasie klapka chodzi baaardzo luźno i baaardzo łatwo ją zgubić. Ja sam miałem taka przygodę - jadac rowerem jakąś polną drogą za miastem wyjąłem i schowałem odtwarzać jedną ręką. Jakieś 10 km dalej zorientowałem się, że zgubiłem tam klapkę. Wróciłem na to miejsce i przez jakieś pół godziny chodziłem po drodze, szukając dokładnie tego odcinka, na którym wyjmowałem odtwarzacz. Cudem jakimś, przy niebywałym farcie znalazłem klapkę jakieś 15 min przed zmrokiem. Od tamtego czasu zostawiam ją już w szufladzie :) (a co tam - to jest extreme odtwarzacz - wszystko zniesie :lol: ) . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio ba, że chętny ;) taki "futerał" na ramię, to wypaśna rzecz :D .. jak narazie mamcia mi podoszywała szluwki do wszystkich krótkich spodenek, które standardowo takowych nie posiadają. Więc ogólnie nie mam problemu z noszeniem, ale taki futerał byłby bardzo "poręczny" :D

 

No i sam widzisz Trusio, że jak byś miał taki pokrowiec https://secure9.nexternal.com/iriver/images/T30-armband.jpg to klapki byś nie musiał szukać ;)

 

Komu się już zgubiła klapka, to najlepiej zaopatrzyć się w taki pokrowiec żeby baterii nie zgubić hi hi :P

 

 

Jeszcze miesiąc i może coś będę miał do zaoferowania z tych akcesoriów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności