Skocz do zawartości

Głośniki do pokoju do 500zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moje stare, poczciwe Genius SP-HF1800A zaczynają mi już nie wystarczać (poza tym w prawym głośniku przy cichej muzyce słychać ciche pierdzenie, co jest straaasznie wkurzające). Czego szukam? Na pewno czegoś głośnego z mocnym bassem (słucham dużo muzyki klubowej, ale innych rodzajów również). Ja ogólnie mam obsesję na punkcie głośnej muzyki, potrafię załączyć wszystko na pełną moc i chodzić po całym domu. Dobra - mniej głupiego gadania. Pokój mam 4x4m, ale za bardzo nie wiem gdzie mógłbym poustawiać głośniki więc najlepiej postawiłbym je na biurku obok monitora. Fundusz jaki mam to jakieś 1000zł, ale chciałbym zmieścić się do 500zł. Najlepiej nieużywany sprzęt. Mam kartę dźwiękową Xonar D1 (dobra karta, aczkolwiek bez fajerwerków). Nie wiem też co mógłbym zrobić ze starymi głośnikami, bo szkoda mi je sprzedawać za śmieszne pieniądze. Z góry dziękuję za wszystkie propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności