Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne w okolicach 100zł do ipod shuffle 4g


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję nausznych słuchawek do ipod shuffle 4g (najnowsza model). Kwota jaką chciałbym przeznaczyć na ten zakup do 100zł. Moje typy to:

 

Sony drv150ipb -->100zł (mój faworyt)

 

Sony mdr zx300b -->93zł (bardzo mnie interesuje jak one grają ponieważ nigdzie nie mogę doszukać się ich recenzji)

 

Philips SBCHP400 --> 75zł

 

Philips shl1700 --> 49zł

 

Panasonic rp-dj120ek -->99zł

 

Panasonic rp-hx40 -->99zł

 

 

Dodam, iż słucham różnego rodzaju muzyki ale lubię głęboki i ciepły bas. Chciałbym wybrać coś z powyższych modeli ponieważ mogę je kupić u siebie od ręki. Co byście polecili do takiego małego ipoda? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Edytowane przez Baster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony mdr zx300b ? Czy xb300 ?

Jesli chodzi Ci o ZX300 to je miałem i jeżli zależy Ci na ciepłym basie to się nieźle rozczarujesz. Podobno mają te same drivery co mdr v-150 i graja tak samo. Górą i średnica w nich jest naprawdę dobra, ale bass to takie lekkie pukanie, że nawet pchełki za 30 zł dadzą lepszy bass. Co nie umniejsza faktu, że np. do muzyki klasycznej sprawdzają się znakomicie, czysty, piękny dźwięk. Ale podsumowując nie opłaca się ich kupywać, bo mają wycięte dolne pasmo i jak słuchasz basowej muzyki i wyrzucisz je do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź donośnie sony zx300. Ale z tego co wiem to np sony mdr v150 grają całkiem przyjemnie a jak piszesz to mają te same drivery. Byłbym wdzięczny za jeszcze jakąś podpowiedź odnośnie słuchawek pasujących do mojego ipoda bo nie ukrywam,iż chciałbym jak najszybciej wymienić te fabryczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności