Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe z bardzo dobrym basem - ok.500zł


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Dzięki wszystkim za podpowiedzi. Q-jays już miałem, fajne były ale chciałbym jednak spróbować czegoś innego. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć używanych IE8 a muszę kupić coś w ciągu kilku dni bo słuchawek potrzebuję na wyjazd. Macie może jeszcze jakieś pomysły? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Radiusów z jednym się zgodzę slaba izolacja ze względu na konstrukcje otwartą ale jesli chodzi o wygode dla mnie rewelacja była. Jeśli lubisz mocny zróżnicowany bas to zdecydowanie albo Radiusy albo ie8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />Denon ah-c751 / ah-c700 / ah-c710 - można dostać na allegro do 500zł dość często - poszukaj w zakończonych aukcjach i napisz tam gdzie się nie sprzedały. Bas mają obłedny:P<br />

Nie ma co wchodzić w te Denony, skoro jakość dźwięku na poziomie Etern, a trzeba dołożyć 300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />Denon ah-c751 / ah-c700 / ah-c710 - można dostać na allegro do 500zł dość często - poszukaj w zakończonych aukcjach i napisz tam gdzie się nie sprzedały. Bas mają obłedny:P<br />

Nie ma co wchodzić w te Denony, skoro jakość dźwięku na poziomie Etern, a trzeba dołożyć 300 zł.

 

Gdzie to wyczytałeś? Ciężko znaleźć słuchawki z lepszym dołem niż te denonki. Nie miałem okazji słuchać FA ale porównywałem je z ah-c551 i IE8 - z tych 3 wybrałem dla siebie właśnie ah-c700.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności