Skocz do zawartości

Karta do Solo6c i rozstawienie w pokoju 14m2


Rekomendowane odpowiedzi

Siema kupiłem Solo6c które do mnie jadą,chcę wykorzystać ich potencjał jak najbardziej się da więc piszę z pytaniem jaką kartę proponowalibyście kupić do Solo6c w granicach 200zł i jak rozstawić je w pokoju? narazie posiadam integre w płycie GB-Ga p35 wymagania co do karty są proste,ma po prawic jakość dźwięku i powinna być odpowiednia do nagrywania wokalu,czyli wejście na mikrofon itd od siebie proponuję Xonara D1 lub Dx

co do rozmieszczenia to tak,pokój ma 14m2 i wstawiam tutaj ogólny zarys pokoju,jest na kształt prostokąta,Bez tytułu.jpgw rysunku nie uwzględniłem biurka ani łóżka które planuje ustawić pod głośniki,obencnie myślę by łóżko postawić na przeciwko Mebli,a Biurko pod oknem głośniki wtedy stałyby skierowane w moją stronę jakiś metr ode mnie albo na parapecie lub też jakiś podstawkach obrazek drugi pokazuje jak by to wyglądało fh.jpg wiem że takich tematów było wiele ale mój pokój jest trochę nie symetryczny,będe wdzięczny za pomoc.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności