Skocz do zawartości

Parę Pytań ;)


JaM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem nowy na tym forum, przypadły mi bardzo odtwarzacze iRiver, szczególnie model iMP-400 SlimX (chociaż ostatnio spodobał mi się iMP-550 SlimX) w związku z powyższym mam parę pytań.

Odnośnie sklepów iRivera w Polsce, czy istnieje jakiś sklep na podkarpaciu? Patrzyłem na stronie, ale pisze, że nie ma, czytałem na forum, że pare sklepow nie bylo uwzglednionych, po za tym moze ostatnio jakis sklep powstal na podkarpaciu (wymonie spoglądam w strone Rzeszowa, chociaż mieszkam 50 km od niego w Jarosławiu :) )

Następne pytanie:

Dlaczego na waszej stronie pisze, że "Sugerowana cena sprzedaży detalicznej: 949zł " a na stronie sklepu internetowego Siriusa cena wynosi - 892 zl (tylko że w tym sklepie jest jeszcze razem z odtwarzaczem jest "Dobrze dopasowany pokrowiec z materiału" i "Pokrowiec przenośny z miękkiego materiału " rozumiem że tego drugiego nie ma w Waszych sklepach, dlaczego więc jest aż taka różnica ceny? W Waszym sklepie jest iMP-400 SlimX z przenosnym pokrowcem tylko w cenie 984 zl (!) )

Chciałem się dowiedzięc również kiedy odtwarzacz iMP-550 SlimX znajdzie się w sklepach inetenetowych, np. wymienionym wyżej Siriusie.

Następne pytanie:

Czytałem recenzje iMP-550 SlimX i dowiedziałem się, że w standartowym zestawie posiada pokrowiec z materiału bardzo dużo różniący się od tego który znajdzuje się w wersji 400 (bardzo zachwalany w stodunku do poprzedniej wersji w iMP-400). Czy jest możliwość jego zobaczenia, jak wygląda?

Aha jeszcze jedno pytanie, czy to prawda, że w pilocie odtwarzacza iMP-400 jest gra wężyk :)?

hmmm to chyba wszsytko jak jeszcze coś mi się przypomni to napisze w tym poście :)

 

Pozdrawiam JaM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

aktualna mapa sklepow w ktorych mozna zakupic sprzet rozprowadzany przez nas jest dostepna w dziale "gdzie kupic".

 

Co do drugiego pytania, po czesci sam sobie na nie odpowiedziales, jest to "sugerowana cena detaliczna", rozne sklepy posiadaja rozna polityke cenowa, promocje itd. w zwiazku z czym ceny w nich moga odbiegac od sugerowanych. polecam poprostu rozejrzec sie po wszystkich interesujacych Cie ofertach i wybranie tej najkorzystniejszej dla Ciebie.

 

To prawda ze slimx-350 oraz 400 posiadaja w najnowszym firmware gre SnakeByte (Wąż).

 

Co do wygladu pokrowca, postaram sie go sfotografowac, lub znalesc jakies zdjecie.

 

Na pytanie kiedy w sklepie sirius dostepny bedzie imp-550 odpowiem po konsultacji z osoba za to odpowiedzialna (mozna tez sprobowac zapytac sie w samym siriusie)

 

zycze dobrej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcialem tylko dodadac, ze w sklepie sirius przy imp-400 za 892 pln jest tylko standardowy pokrowiec (woreczek) i nie ma zadnego innego... jak zamowisz tam przesylka poczta polska to wyniesie cie to 892 + 10 pln. w sumie i tak tanio...

 

ja mam imp-400 i jestem z niego bardzo zadowolony. niedlugo po tym jak go kupilem pojawil sie imp-550. jednak on jest duzo drozszy i gdybym teraz kupowal mp3 playera, to chyba tez bym wybral imp-400.

 

co do futeralu od imp-550, to widzialem kilka zdjec w necie. jak sobie przypomne gdzie to bylo, to zamieszcze tu linki do nich, zebys mogl zobaczyc.

 

pozdrawiam,

MuM1N

 

dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak obiecalem, poszukalem troche w internecie i znalazlem kilka zdjec standardowego pokrowca dla imp-550. oto one:

a1.jpg11.jpg

jak widac, znalazlem zdjecia dwoch wersji tego pokrowca, roznia sie troche materialem z ktorego sa wykonane. do polski wraz z imp-550 jest dostarczany chyba ten czarny pokrowiec. pierwsze zdjecie (po lewej) jest z koreanskiej strony iriver, a drugie z recenzji serwisu error404.

 

gdzies widzialem jeszcze jakies inne zdjecia tego pokrowca. jak je znow znajde to zamieszcze tutaj.

 

mam pytanie na ten temat. ten pokrowiec wyglada calkiem fajnie. czy mozna go dokupic oddzielnie? oraz czy bedzie pasowal do imp-400? jednak obawiam sie, ze nie, bo imp-400 nie jest taki okragly.

 

pozdrawiam,

MuM1N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzięki za szybką odpowiedź. MuM1N powiedziałeś, że na sirius jest tylko standardowy pokrowiec (woreczek), ja nie był bym taki pewnien. Oto co pisze na Siriusie odnośnie wyposażenia iMP-400:

 

"Zawartość pakietu:

- Odtwarzacz SlimX iMP-400 /w kolorze srebrnym lub bordowym/

- Pilot sterowania z wyświetlaczem LCD

- Słuchawki douszne Sennheiser MX300

- Dobrze dopasowany pokrowiec z materiału

- 2 akumulatorki typu NiMH

- Zewnętrzny box na baterie

- Pokrowiec przenośny z miękkiego materiału

- Zasilacz / wbudowana ładowarka

- Instrukcja

- 1 Rok gwarancji"

Pisze, że są dwa pokrowce i chyba nie są to dwa takie same :), ale mogę się mylić.

Poczekam jeszcze troche jak się pojawi iMP-550 na Siriusie i zobacze cenę, może się na tego zdecyduje, po za tym model iMP-400 powinien wtedy troche stanieć. :)

 

Pozdrawiam JaM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... ja jestem pewnien, bo sam kupilem slimx-a w siriusie. za ta cene masz tylko standardowy pokrowiec (woreczek), ktory jest normalnie w pudelku. w sumie on tez jest z materialu i jak dla kogo, to kwadratowy woreczek tez moze byc dobrze dapasowny, w koncu slimx sie w nim miesci... watpie, zeby za ta kase dawali porzadny pokrowiec, ktory mozna dokupic za 86 pln. ale jak chcesz to napisz do siriusa maila z pytaniem czy sa dwa pokrowce czy jeden, powinni w miare szybko odpisac. moze sie cos zmienilo od czasu kiedy ja tam kupowalem, ale wtedy chyba pisalo tak samo.

 

z tego co obczailem to w internecie (w polsce) w tej chwili najtaniej mozna kupic imp-400 w UltraMedia za 873 + koszty wysylki (chyba 35 pln kurierem).

 

jednak jesli chcesz miec odrazu pokrowiec, to chyba najbardziej sie oplaca zamowic imp-400 w zestawie wraz z lepszym pokrowcem w mip, czyli w esklepi na tej stronie.

 

co do imp-550, to mysle, ze stanieje, ale nie w najblizszym czasie.

 

pozdrawiam,

MuM1N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

O bardzo się cieszę MuM1N, że kupowałeś iMP-400 w Siriusie, jeżeli byś mógł to opowiedz mi czy warto tam kupować (jeszcze nic tam nie kupowałem), ile kosztowała przesyłka i jak długo szła, czy były jakieś komplikacje (no takie ogólne dane). Z góry thx.

Chyba jednak kupię iMP-400, model 550 jest zaje... tylko troche kasy mi nie starcza... :)

Aha jeszcze mam pytanko odnośnie modelu 550, co to jest "wyjście audio optyczne" na tym odtwarzaczu i do czego się przydaje?

Wyśle jeszcze e-maila do Sirius z zapytaniem o te pokrowce "tajemnicze" :) i dam znać.

Pozdrawiam JaM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

ja kupilem mojego imp-400 w siriusie, bo tam bylo w miare najtaniej i ta firma jest najblizej mojego miasta. mysle, ze warto tam kupic. napisze ci szczegoly na e-maila.

 

tez mysle, ze imp-550 jest ******sty, ale znacznie drozszy i nie wiem czy warto dawac tyle wiecej kasy, bo wcale nie ma tak duzo nowych funkji. najlepszy w nim jest ksztalt i wyglad, jednak zarowno imp-400 jak i imp-350 nie ustepuja mu funkcjonalnoscia.

 

wyjscie optyczne to cyfrowe wyjscie liniowe. dla mnie jest to zupelnie nie przydatne. jesli masz w domu taki high-endowy sprzet audio, ze masz w nim wejcie optyczne (np. dobry cd audio recorder), albo dobra karte muzyczna z wejsciem na swiatlowod, to wtedy moze sie przydac. dla mnie zwykle analogowe wyscie jest duzo bardziej przydatne, bo mozna sobie podpiac wieze, albo glosniczki.

 

pozdrawiam,

MuM1N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie jeszcze zanim napisales tego posta, to mialem problem z wyslaniem maila do Ciebie przez ten formularz na stronie, wiec wyslalem Ci moja opinie na prywatna wiadomosc na tym forum. ale skoro napisales adres to juz Ci normalnie z outlooka wysle zaraz. elo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności