Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Jakie dokanałówki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Poszukuję słuchawek dokanałowych dla dziewczyny. Zastanawiam się pomiędzy KOSS The Plug, SoundMagic PL11.

Z firmą KOSS mam dobre doświadczenia, sam korzystam z Porta Pro, natomiast o SoundMagic PL11 czytałem na forum dobrą opinię. Ewentualnie co byłoby warte rozważenia w podobnej cenie do słuchawek wyżej wymienionych.

 

Do tej pory korzystała z jakiś Philipsów "zausznych", obecnie zajeżdża moje Creative Zen Aurvana. Ciekaw jestem KOOSów i ich gąbek dopasujących się do ucha, jednocześnie zastanawia wytrzymałość kabla, tym bardziej, że w Aurvanach wylazł ze słuchawki :/ o SoundMagic'ach jak do tej pory niewiele słyszałem, dopiero szukając słuchawek trafiłem na ich recenzję.

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

 

Pozdrawiam

 

PS. ma iPod nano 2g

PS2. wchodzą w grę jedynie nówki

 

 

 

Edytowane przez szczyp_ior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo modeli jest masa, ale na które warto zwrócić szczególną uwagę. Wydać kasę łatwo, a później narzekać.

 

Wszystkie prezentują dość podobny poziom. Ja bym bral Brainwavzy, bo wygladaja dosc solidnie, a takie SM maja czasami tendencje do padania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiedziawszy do tej pory faworyzowałem słychawki od creativa, KOOSy, Sennheiserki, bo z nich korzystałem i byłem zadowolony. No może mniej z Creativa bo miałem podróby i padły po niedługim czasie, ale póki działały byłem zadowolony. Natomiast Cresyn jak i SoundMagic niewiele mi mówi więc zdaję się na opinie innych użytkowników :)

 

 

 

 

Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nabijam się. Po prostu bym je kupił, bo są ładne i kolorowe. Jak wspomnieliście - wszystkie wymienione słuchawki są fajne, więc nie ma różnicy, a dziewczyna na pewno się ucieszy z czegoś ładnego i kolorowego. Przecież to wielki atut, którym inne słuchawki nie mogą się pochwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności