Skocz do zawartości

błąd #1000B


Rekomendowane odpowiedzi

musiałem założyć nowe konto (jego nazwo to sugeruje), ponieważ gdy loguję się na moje konto, wywala mi błąd #1000B i nie mogę przeglądać forum, pisać postów, czytać PW, a nawet się wylogować (trzeba usuwać ciasteczka!).

więc mam pytanie... cóż to za ustrojstwo?

dlaczego tak się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie proszę kogoś z moderacji/administracji o podanie przyczyny/powodu, gdyż jestem przekonany, iż jest to jakaś pomyłka lub nieporozumienie,

gdyż absolutnie niczym na coś takiego sobie nie zasłużyłem (na forum specjalnie się nie udzielam, więc nawet nie miałbym kiedy... :/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziwne... na innych forach można liczyć chociaż na informacje, za co dostaje się bana.

zwykle też, nie rozdaje ich się za nic, a administracja/moderacja potrafi uderzyć się w pierś i przyznać do błędu.

 

tego się po tym forum nie spodziewałem...

jestem oburzony takim traktowaniem?

tak

ale jednak bardziej to zawiedziony.

 

jeżeli naprawdę złamałem jakiś punkt regulaminu, to słucham!

gdzie leży ta moja wina?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę bana masz od aallena. Pisze "spambot". Więcej nie pomogę, a i czyjegoś bana nie mogę zdjąć.

System banowania na forum jest niedoskonały, a jakby każdy mod miał pisać do użytkowników za co go dostają, to można się wkurzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było nieporozumień. Ustawiony mam skrypt, który automatycznie banuje użytkownika po próbie zamieszczenia spamu jako link. Widocznie strona z linkiem Virustotal została zakwalifikowana jako takowa próba spamu. Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszam i ręcznie oznaczam i odbanowuję użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności