Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Jakie słuchawki do sansy clip + ? (150zł)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamówiłem odtwarzacz sansa clip + i chciałbym was prosić o poradę odnośnie doboru słuchawek do niego.

Jeśli to nie byłby to problem to proszę każdego wypowiadającego się w temacie o podanie propozycji słuchawek nausznych oraz dousznych.

Najważniejsza jest oczywiście jakość muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, szukamy pop-dance'owych słuchawek.

Nauchy: Cresyn HP500, używki AKG K518DJ.

Doki: SM PL21, MEE M9, a-Jays Two (mogą być niewygodne), NuForce NE-6, NuForce NE-700x (używki albo naciągamy budżet).

Poczytaj, wybierz i powinno być fajnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wielkie dzięki, czekam również na wypowiedzi innych.

 

A co do AKG k518Dj to warte są swojej ceny ?

Nie uciskają one za bardzo bańki oraz czy nie odczuwa się bólu głowy po dłuższym odsłuchu ?

Z tego co wyczytałem na necie to sporo osób narzeka, że sa niewygodne ;/

Edytowane przez stawek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś u mnie bardzo dobrze się zgrywają, trochę w rockbox'ie pozmieniałem i już wszystko czego słucham dobrze gra

 

no i dobrze że jesteś zadowolony:) kwestia po prostu co kto czego oczekuje i czy miał co do czego porównać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o parametry czysto techniczne to na co zwraca się szczególną uwagę przy zakupie słuchawek ?

Tzn. zapytam inaczej, które parametry najbardziej przekładają się na jakość dźwięku ?

Widzimy np. na aukcji słuchawki "x" które mają pasmo przenoszenia: 20 - 22.000 HZ, a słuchawki "Y" mają zakres 7-23.000 HZ. W teorii te drugie są chyba lepsze nie ? a czy przekłada się to w praktyce ? Zwraca się zawsze uwagę na parametry czy jest tak, że często słuchawki w teorii słabsze wypadają lepiej od tych które od strony technicznej wyglądają na lepsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam,że jako szczęśliwy posiadacz CLipa + Rockboxed w końcu dostrzegam, czego brak mojej Taczce - a mianowicie equalizera. Co to w ogóle ma być? Taki sprzęt jak touch i nie potrafi eq zrobić?! Jakoś taki prosty, budżetowy CLip może.

To tylko trochę offtop - chodzi o to,że dzieki rozbudowanego eq można wiele zmienić i na pozór nie pasujące słuchawy dopasować.

 

Ja mam PL11, na nich największe zestawowe foamy i w eq nieco zmniejszony bass. Śmiga aż miło :) Naprawdę

 

Czasem się zastanaiwam czy lepiej grają moje Silver Bullety z Taczem czy Clip z PL11...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności