Skocz do zawartości

Następca iriver Clix2 4gb (Cowon J3?)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem posiadaczem odtwarzacza Iriver Clix2 4gb i słuchawek Denon AH-P372. Z odtwarzacza jestem bardzo zadowolony, lecz niestety brakuje już mi trochę na nim miejsca. Jaki odtwarzacz polecacie mi kupić? Lepiej byłoby rozejrzeć się za clix2 8gb (jest bardzo trudno dostępny) czy kupić jakiś inny odtwarzacz o podobnym brezmieniu? Zależy mi głównie na jakości dźwięku. Nie interesują mnie zbytnio gierki flash czy filmy. Kwota jaką mógłbym przeznaczyć to ok. 800 do 1000zł. Z góry dziękuję.

 

Coraz bardziej zastanawiam się nad Cowonem J3 i tu pojawia mi się pare pytań:

Czy J3 różni się czymś jeszcze oprócz slotem SD od S9?

Ile gb dodatkowej pamięci obsługuje odtwarzacz? Rozumiem, że to są karty MicroSD.

Czy lepiej kupić trochę taniej wersję np. 4gb i dokupić kartę, czy od razu kupić wersję z wbudowaną większą ilością pamięci?

Czy przy takiej jakości odtwarzaczu nie musiałbym zmienić słuchawek na coś lepszego, żeby nie zaniżały mi jakości dźwięku?

Z góry dziękuję.

Edytowane przez Kubizen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, dźwiękiem? -jest sporo lepiej na wysokich i niskich. U mnie 8gb MICRO SD spokojnie czyta (i zapewne więcej też pociągnie), tylko jak Ci wiadomo dłużej się uruchamia. Zdecydowanie bierz jak największą pojemność wbudowaną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są jakieś nieco tańsze odtwarzacze, które miałyby więcej miejsca (minimum 16GB, najlepiej 32GB) i miały by jakość dźwięku nie gorszą niż w clix2?

 

W podobnej cenie na amazon.com są jeszcze Cowon X7, Ipod Classic, Sony Zune HD no i Cowon J3. Jak z jakością muzyki w tych wszystkich odtwarzaczach? Z góry dziękuję.

Edytowane przez Kubizen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności