Skocz do zawartości

Iriver Z Allegro :)


Gość stefanek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 652
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wyslal maila z nazwiskami osob, do ktorych poszly juz paczki nie bede tego wklejal na forum z przyczyn oczywistych. W kazdym razie mnie tam jeszcze nie ma smile.gif

 

podaj ta liste bo mojego brata niema a on to mi kupowal wiec nie mam dostepu do jego maila podaj co to jest takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pyrlandia

dziwne że podał nazwiska a nie nicki. znowu węszę spisek - gdyby podał nicki to by mozna było się skontaktować z osobą z listy i spytać czy rzeczywiście wysłał. a tu... nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś tego playerka o 16. Wreszcie :D

Stan - idealny , nie ma jakichkolwiek śladow użytkowania , wszystkie folijki (od playera,słuchawek,instrukcji plyty itd.) są zamknięte chyba fabrycznie. Nie wiem jescze jak rozpoznać czy to refurbished, karteczki też żadnej nie ma.

Ogolnie jestem bardzo zadowolony , mimo tego czekania ... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak to Refurbished , znalazłem tą karteczke o tytule " Limited Warranty Statement" już po pierwszych słowach wiadomo , że to refurb. " Thank you for purchasing an iRiver refurbished product. .... "

Ciekawe jaki defekt był w moim , chyba czegoś nie dali poprostu do opakowania bo ani ryski nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak to Refurbished , znalazłem tą karteczke o tytule " Limited Warranty Statement" już po pierwszych słowach wiadomo , że to refurb. " Thank you for purchasing an iRiver refurbished product. .... "

Ciekawe jaki defekt był w moim , chyba czegoś nie dali poprostu do opakowania bo ani ryski nie ma.

 

Czyli produkt nie zgodny z opisem bo z tego co się orientuje to miały być "całkiem nowe" odtwarzacze nie refurbished tylko trochę przysmolone i wyjęte z pudełka :) Tyle czekaliście i jeszcze was refurbem uraczył (hehe może kupił na allegro refurbished i teraz wam wysyła bo nie chce żeby się negatywy posypały :P) , nie żebym narzekał na refurbished bo sam mam takiego T30 ale gościu was nieźle zrobił i wiedział jak bo po takim oczekiwaniu to nikomu się nie będzie chciało zwracać bo w końcu ma upragniony MP3 :P:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pyrlandia

ja również wirtualnie ściskam dłoń pierwszemu posiadaczowi odtwarzacza. Dziś mam taki mały jubileusz - dokładnie miesiąc temu wpłaciłam kasę na konto pitkosa :D no ale to było dawno i nieprawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Refub ale mi to nie przeszkadza

a teraz kase piktosowi wyśle za miesiąc :D hre hre hre

JAk to :blink: Ja dostalem zwrot kasy od Pitkosa w srode.. Tzn ze do mnie tez przyjdzie czy po prostu z nim wczesniej pogadales?? Zaluje teraz ze wycofalem kase :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Refub ale mi to nie przeszkadza

a teraz kase piktosowi wyśle za miesiąc :D hre hre hre

JAk to :blink: Ja dostalem zwrot kasy od Pitkosa w srode.. Tzn ze do mnie tez przyjdzie czy po prostu z nim wczesniej pogadales?? Zaluje teraz ze wycofalem kase :unsure:

 

gadałem z nim

ze oddaje kase

oddał kase

ale playera wyśle

i dopiero wtedy mu zapłace

 

Upgrade firmwaru MPT ---> UMS poszła bez problemów także luz.

 

Srebrny (Szary) player (512MB)

 

no i trzeba sygnaturkę zmienić ;)

 

cholera nie sądziłem że tak dobrze będzie grać toto

SRS wymiata!!!

 

baaardzo jestem już teraz zadowolony....

testuje na różnej muzie playerka na standardowych słuchawkach:

.... WYMIATA

 

... teraz z prędkością światła dorastam do decyzji kupna dokanałówek!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności