Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do 120zł


Rekomendowane odpowiedzi

Słucham głównie rapu i techno(dance, club, Energy 2000). Będę z nich korzystać podczas różnych podróż, czy podczas jeżdżenia na rowerze. Moim odtwarzaczem jest telefon Samsung Monte. Ewentualnie mogę być nauszne, ale wolę dokanałowe.

http://allegro.pl/we...1629806454.html - Oryginały, czy one dobre są?

Może ma ktoś coś porządnego na sprzedaż, do 140 zł? Jestem laikiem w te sprawy

Pozdrawiam

 

Ja chciałbym kupić słuchawki dopiero na początku lipca, koniec czerwca, więc narazie nie oblężajcie mnie PW. Sorki ze napisalem ze ktos moze cos bedzie mial, ale moze akurat cos sie trafi ;)

Edytowane przez John1946
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monte ma dobry dźwięk, ale ma mało mocy dla większości dużych słuchawek. Na Fa-04, czyli nie tak znowu wymagających nausznikach grał strasznie ospale, wolałem niby gorsze - a jednak - doki. Wg mnie lepiej coś małego w stylu Mee M6. Dużo basu, wycofany srodek. Dobrze się trzymają. Powinno być cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzaczem może być także Sony PSP. Na obecną chwilę mam 100 zł a dziesiątego będzie 140 zł. Jeżeli ma ktoś jakąś ofertę to walić na PW!

 

Monte ma dobry dźwięk, ale ma mało mocy dla większości dużych słuchawek. Na Fa-04, czyli nie tak znowu wymagających nausznikach grał strasznie ospale, wolałem niby gorsze - a jednak - doki. Wg mnie lepiej coś małego w stylu Mee M6. Dużo basu, wycofany srodek. Dobrze się trzymają. Powinno być cacy.

Te słuchawki WESC, co o nich sądzicie?

 

Co sądzicie o tych słuchawkach?

Doki Xears TD-III w nowej wersji v2 z plecionym kablem

 

Chciałem dodać, że lubię dużo bassutongue.gif

 

Może coś stąd?

a-jays Two

philips she 9551

philips she 9600

shure se110

Edytowane przez John1946
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monte ma dobry dźwięk, ale ma mało mocy dla większości dużych słuchawek. Na Fa-04, czyli nie tak znowu wymagających nausznikach grał strasznie ospale, wolałem niby gorsze - a jednak - doki. Wg mnie lepiej coś małego w stylu Mee M6. Dużo basu, wycofany srodek. Dobrze się trzymają. Powinno być cacy.

 

 

model Ci się nie pomylił, czasem nie m9? bo m6 to akurat tak dużo nie miały go w porównaniu do 9 czy 2.

 

ps. tylko się upewniam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności