Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe za ok. 100zł do Irivera T60


Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądałem forum, ale widzę że jest niestety dość mało tematów dotyczących słuchawek do tego odtwarzacza. Dlatego pytam się was ekspertów, jakie słuchawki będą do niego pasować. Co slucham, głównie rocka i metalu, lubię bas np. jak w Kornie, czyli nisko grające gitary. Lubie także muzykę filmową czyli wysokie tony, różne przejścia dźwiękowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

RE2 nie polecam do t60. sprowadzilem z samego hog kongu i graly okropnie. mega rozczarowanie. jak tanie chinskie badziewie kupione na targu. bez dynamiki basu. podobne rozczarowanie to oslawione nuforce ne6. natomiast mi dobrze zgral sie t60 z philips she 8500 oraz z sony ex300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dość długiej nieobecności. :) Podepnę się pod temat - sam bym sobie życzył żeby inni też nie zakładali co rusz nowego wątku.

 

Jak widać zostałem wierny mojemu T60 - nie narzekam, bo na moje wymagania w zupełności wystarczy. W międzyczasie wpadły mi gratisowo Denony AHD310, ale szukam dokanałówek do białasa. Wcześniej miałem Philipsy She9500 i byłem w miarę zadowolony (zostały co prawda od Samsunga Z5). Zdarzył się wypadek i moje kotki trochę porozgryzały słuchawki więc pozostałem bez słuchawek (nie licząc dokonałówek od SE W995).

 

Czego szukam? Dokanałówek do T60 do 100zł max. Będą też używane okazyjnie z W995, ale raczej do audiobooków i HTC Desire Z (całkiem okazjonalnie). Dlatego przede wszystkim mają grać z iriverem. Nigdy nie słyszałem na własne uszy SoundMagiców a za moich czasów na forum jeszcze nie były popularne u nas. Może coś z nich polecicie? Raczej chciałbym iść w kierunku delikatnego ciepłego granka, ale nie przymulającego basu. Ważne żeby same słuchawki były wygodne, bo często śpię/zasypiam w słuchawkach. ;)

 

Ludziska robię upa, chociaż nie lubię, ale naprawdę nikt w temacie nie da rady mnie wspomóc? Nikt z Was nie testował SM w zestawieniu z T60? Zależy mi, żeby słuchawki zagrały dobrze na flacie, bez grzebania w EQ. Jeśli się nie da to wtedy doradźcie jakie ewentualnie do podkręcenia w EQ wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam po raz kolejny.

 

Wygląda na to, że forum się chyba zmieniło przez ten czas, gdy mnie nie było i lepszą opcją byłoby założenie kolejnego krzykliwego tematu "Pomóżcie, help. itp." :)

 

Może ktoś wspomoże mnie i kolegę rubioo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem T60 z she 9500 Próbowałem podpinać do niego Klipsch X1 - za ciemno, potem Xears TDIII v2 - było lepiej ale jednak nie tak dobrze jakbym chciał. W końcu zostałem z she 9500 bo po małej zabawie eq to zestawienie było najbliższe moich oczekiwań. Na koniec znudzony poszukiwaniami dobrych słuchawek zmieniłem odtwarzacz i z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że to było najlepsze posunięcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Hej,

 

Szukam słuchawek dokanałowych lub dousznych do iRivera T60 do 100-120 zł.

Muzyka jakiej słucham to w głównej mierze rock oraz czasem coś elektronicznego w klimatach progressive house, gdzieś tam dalej korzystam z radia i audiobooków.

Słaniam się w stronę neutralności, więc zastanawiam się nad:

MEElectronics CX21, Panasonic RP-HJE120, Laberg L100 a także M9.

Miałem kiedyś Philipsy She9500, lecz z powodu efektu mikrofonowego (lubię sobie pobiegać) się ich pozbyłem.

 

 

Na koniec znudzony poszukiwaniami dobrych słuchawek zmieniłem odtwarzacz i z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że to było najlepsze posunięcie :)

Zmieniłeś na Clip+? Edytowane przez nietopyrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności