Skocz do zawartości

Wzmacniacz


Dobuch66

Rekomendowane odpowiedzi

jak wyżej - na przenośne bajery nie licz. jeśli już to porządny stacjonarny. cal! dużo pomaga wymiana kabla, więc jeśli nie chcesz się ich pozbywać, to pomyśl o tym.

 

ipod cudowny nie jest, ale też nie popadajmy w skrajności. jako taki LOD, wzmacniacz i wymiana kabla w CAL! na pewno poprawi jakość dźwięku. nie jestem w stanie powiedzieć jak bardzo, ale gra warta świeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie znam nikogo z tamtej okolicy. jednak za pomocą poczty powinno się dać tego to załatwić ;) lod robi na forum Góras. przynajmniej kiedyś robił. kabel do cal! pewnie też by Ci zrobił. jak nie to na pewno kogoś tu znajdziesz. koszt? myślę, że na lajcie w 100zł byś się zmieścił, już z przesyłkami itp. sama zmiana kabla to około 50zł, ale to musisz pytać już konkretnie ludzi, którzy się tym zajmują.

 

czas? nie wiem, zależy od czasu tego, ile czasu miałby ten, kto miałby Ci to zrobić :) ja najszybszy rekabling zrobiłem w 15min między zajęciami (swoich słuchawek oczywiście :P). dolicz do tego jeszcze czas na ewentualną przesyłkę.

Edytowane przez nr9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się nieco pod temat. Czy jest sens kupować Fiio E1? Czy to w ogóle może zmienić coś w dźwięku?

Acha - w moim przypadku jest ipod Video 5gen oraz CAL!

Może lepiej będzie zmienić kabel od słuchawek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się nieco pod temat. Czy jest sens kupować Fiio E1? Czy to w ogóle może zmienić coś w dźwięku?

Acha - w moim przypadku jest ipod Video 5gen oraz CAL!

Może lepiej będzie zmienić kabel od słuchawek?

 

 

owszem da dużo, ale musisz mieć wzmacniacz do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się nieco pod temat. Czy jest sens kupować Fiio E1? Czy to w ogóle może zmienić coś w dźwięku?

Acha - w moim przypadku jest ipod Video 5gen oraz CAL!

Może lepiej będzie zmienić kabel od słuchawek?

 

 

owszem da dużo, ale musisz mieć wzmacniacz do tego.

E1 jest wzmacniaczem podłączanym tam, gdzie normalnie wpina się line out docki. Ale nie mam pojęcia jak to coś się sprawuje.

 

@Azahiel, chyba chodziło Ci o L1. ;)

 

@Barbartek, kup sobie Fiio L1 (LOD), on nie jest jednocześnie wzmakiem, więc będziesz potrzebował wzmacniacza. Forza sprzedaje w komisie MXMa, chciaż nie wiem czy dobrze gra z CAL, zapytaj go. Link do oferty -> klik.

Edytowane przez F_Alonso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności