Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe maksymalnie 100zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, chciałem zwrócić się z prośbą o pomoc w wyborze słuchawek dokanałowych. Cena maksymalnie 100zł, będą podłączone do telefonu (Nokia C5), słucham różnych rodzajów muzyki, głównie rock, pop, lubię też mocne basy ;) Na pewno odpadają jazz i reggae. Słuchawki powinny być też dosyć trwałe, myślałem o powrocie do Creative EP-630, które dobrze służyły mi przez 2 lata, Mój ostatni zakup (sprowokowany głównie tym forum) NuForce NE-6 okazał się pomyłką, 150zł za słuchawki, które dosłownie zaczęły się rozlatywać po kilku miesiącach, dodatkowo (może to moje kiepskie zdolności odsłuchowe) nie zarejestrowałem jakiejś powalająco lepszej jakości dźwięku w stosunku do poprzednich Sony NX3. Poważnie zastanawiam się jeszcze nad modelem Sennheiser CX-200. Proszę o pomoc, głównie liczy się dla mnie trwałość i sostsunek cena-jakość dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej współpracowały z "muzyczną" Motorolą E8 oraz odtwarzaczem iRiver T7, może po prostu nie mam tak wyczulonego słuchu, ale różnica była dla mnie minimalna. Nie warta dwukrotnie wyższej ceny. Ale przede wszystkim ubolewam nad jakością ich wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakościowo są lepsze rzeczy w cenie epek teraz :)

Mee maja to do siebie, że są bardzo trwałe. Dużo trwalsze zarowno od nf jak i od ep i sennheiserów. Poza tym graja dość podobnie do epek, ale znacznie lepiej. W filaudio są za 90zł. Jeden z najlepszych dealów na nówkach w tej cenie.

Tańsza opcja to HJE120, 170, lub 270. Również całkiem trwałe. Niepozorne i tanie słuchawki, które grają porównywalnie do NX3.

 

Ani sennheiser ani Creative nie robią najlepszych tanich słuchawek. Lecą na renomie droższych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności