Skocz do zawartości

sansa clip+ + CAL


rozic

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż zakupiłem owe słuchawki i odtwarzacz. Jestem bardzo zawiedziony. Za tą cenę liczyłem że założę to i powiem o kur........., Dodam ze nie ma dużej różnicy pomiędzy standardowymi słuchawkami od sansy a CAL. Dodam że CAL na telefonie LG SWIFT grają podobnie jak na sansie. Czy możliwe że te CAL to jakieś podróbki?(towar przyszedł orginalnie zapakowany) Czy można zwrócić słuchawki sprzedającemu na allegro skoro nie jestem z nich zadowolony? A może ja jestem audiofilem a nie wiem o tym i potrzebuje GRADO za xxx tysięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś był audiofilem to usłyszałbyś dużą różnicę między cal a pchełkami sansy :)

Sprzęt możesz zwrócić choć warto jeszcze przed tym posłuchać

Edytowane przez sheffunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem clipa plus z cal ale tak poczekaj niech się wygrzeją sam musisz też przyzwyczaić się do ich stylu grania po wyjeciu z pudełka żadne słuchawki nigdy mnie nie zachwyciły co innego po przegraniu paru godzin i paru odsłuchach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dac im szansę? Do szczerze to liczyłem na coś dużo lepszego. pod clipem one grają mnie więcej tak jak pod telefonem. Clip niby jest basowy a prawie wcale ich nie mam. Bas jak już jest to nie jest jakiejś super jakości i to mnie bardzo dziwi. Liczyłem na różnice ogromną a tu wielkie rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo czego mi brakuje. Otóż basu tego kopnięcia. Dużo osób mówiło że ten odtwarzacz jest basowy. Słuchawki mają bas. Ale może macie racje chyba clip ma za mało mocy na aurvany. Ktoś jeszcze się wypowie?? Póki co słuchawki były grzane może z 2h. Poczekam jeszcze trochę i zobaczymy co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopnięcia? Stawiam, że jesteś bashedem i byłbyś zadowolony z czegoś pokroju poduszkowca (sony mdr x300)

 

Nie wygrzewaj, tylko załóż je na głowe, i daj słuchowi się przyzwyczaić, na początku też chciałem CALe wywalić za okno, ale posłuchałem z 30min, to potem chciałem wywalić inne słuchawki za okno :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłości i tak mam zamiar kupić wzmacniacz słuchawkowy i zmienić kabel aby grało to jak te podobne do CAL denony za 600zł. Ale już jest trochę lepiej jak pobawiłem się equalizerem.

 

 

 

 

Polecacie wgrac rockboxa czy jakoś tak się to zwie? Co on da? Lepsza jakośc dźwięku? Equalizer? Moc? Bo w sumie tylko na tym mi zależy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden odtwarzacz "nie uciągnie" tych słuchawek. One potrzebują wzmacniacza.

 

Sflo2 nie ma z nimi problemu, fala po podciągnięciu mocy na menu serwisowym też ..

Meizu M6 oraz Vedia V39 , a i Karma of kors

Edytowane przez Yedi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności