Skocz do zawartości

Podrobki Sluchawek Na Allegro (cx-300 I Ep-630)


tester

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze w obu przypadkach nie ma normalnej gwarancji dystrybutora, w drugiej aukcji są oem'y bez pudełka. A to, że wyglądają jak oryginalne nic jeszcze nie znaczy :) W obu przypadkach nie masz pewności, że kupujesz oryginalne słuchawki.

 

delete, osobiście jeszcze nie widziałem podróbek tych philipsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo są za tanie .. Ale mi argument. W jego komentarzach nikt nie narzeka na jakosc dzwieku, ani na to ze dostal podrobki wiec mysle ze sa to jednak orginalne sluchawki. Moze ktos zauwazyl jakąś nieprawidłowość w ich budowie która świadczy o nie orginalności ? Chodzi mi o wersje BOX. Ale o OEM też się wypowiadajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z doswiadczenia mojego kolegi ja bym radzil na oemy bardzo uwazac, kupil w oemie sluchawki SE hmp-70, okazały się byc marną podróbka ktora nawet nie byla w stanie zblizyc sie do oryginalów, pamietam ze pierwsze co sie rzucalo w oczy zle wydrukowany znaczek SE i tandetny plastik z ktorego byly wykonane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

wczoraj kupilem na allegro te oto sluchawki link

znalazlem juz na tym forum link do nich a pod tym podpis ze nieoryginalne

chcialbym jednak wiedziec czy moge dzis za nie zaplacic czy moze ktos z was przekona mnie ze sa one fake'ami

jak narazie komentarze typu "sluchawki ok" i wykupiony caly asortyment z nich + nie wersja OEM tylko box mowia ze produkt oryginalny

jak myslicie?

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jordan.boss

Fakt, ja też zwróciłem na to uwagę, jednak zastanawia mnie te 12 miesięcy gwarancji. Moim skromnym zdaniem, nikt nie zaryzykowałby udzielenia 12 miesięcy gwarancji, na podróby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurcze...niezle zadziwila mnie cena...no fotki moze nie sa dokladne ale gwarancja na 12 miechow to juz cos znaczy....

w sumie jak patrzylem w archiwalnych komentarzach tego goscia to za te sluchawki nie bylo zadnego nega....no nie wiem...jestem w kropce- juz zalicytowane :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item356166307_slucha...l_z_usa_gw.html

 

Kupilem te sluchawki, przyszly do mnie w ciagu niecalych dwóch dni od zlozenia zamowienia, bardzo szybko. Po otworzeniu kopery zauwazylem piekny blister, ze sluchawkami w srodku. Tekturki maja wysoka jakosc nadruku, w srodku nadrukowana na tekturke byla informacja co do dzwieku w kilku jezykach, oraz obrazek jak zakladac sluchawki. Sluchawki grają naprawde czysto, ale spodziewalem sie lepszego basu. Dzwiek jest super. Polecam. jestem pewny ze to nie podroby, niech jakis znawca powie jak wygladają orginalne pudelka i sluchawki, to porownam ze swoimi ;) Mile widziane zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem co prawda od innego użytkownika ale miał ten sam design więc pewnie to ta sama osoba. Sprzedaje podróbki. Porównaj np. tutaj. Zobacz też na jej komentarze, ma jakiegoś negatywa za podróbki więc nie byłbym taki pewien co do tej oosby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównałem moje słuchawki z tym poradnikiem, są identyczne jak na zdjęciach i w opisach. Miałem jedynie wątpliwości do koralika roździelajecego, nie umialem stwierdzic jakiej jest wielkosci, ale na 70% jest taki jak na zdjeciu. Basy są nawet dobre, moglyby byc lepsze, ale za to dzwiek jest baaaardzo czysty, az przyjemnie mi sie slucha.. Polecam te sluchawki, na pewno są orginalne :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item356166307_slucha...l_z_usa_gw.html

 

Kupilem te sluchawki, przyszly do mnie w ciagu niecalych dwóch dni od zlozenia zamowienia, bardzo szybko. Po otworzeniu kopery zauwazylem piekny blister, ze sluchawkami w srodku. Tekturki maja wysoka jakosc nadruku, w srodku nadrukowana na tekturke byla informacja co do dzwieku w kilku jezykach, oraz obrazek jak zakladac sluchawki. Sluchawki grają naprawde czysto, ale spodziewalem sie lepszego basu. Dzwiek jest super. Polecam. jestem pewny ze to nie podroby, niech jakis znawca powie jak wygladają orginalne pudelka i sluchawki, to porownam ze swoimi ;) Mile widziane zdjecia.

 

To nie mogą być oryginały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj jeden powód, poza tym który podaje kazdy z forumowiczow bo wydal na sluchawy 200 zl .. Porownalem je z tym poradnikiem - zadnej roznicy, wszystko jak w opisach i na zdjeciach, mialem sluchawki logitecha (nie pamietam modelu, kupilem je w empiku za ponad 100zl) graly bardzo dobrze, te grają jeszcze lepiej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności