Skocz do zawartości

Podrobki Sluchawek Na Allegro (cx-300 I Ep-630)


tester

Rekomendowane odpowiedzi

"Podaj jeden powód, poza tym który podaje kazdy z forumowiczow bo wydal na sluchawy 200 zł"

 

Dla niedomyślnych chodziło o argument podrabiane bo tanie.

 

Obraz są zazwyczaj jedyne w swoim rodzaju, w jednym egzemplarzu. Wiec jak możesz porównać obraz do sluchawek.? słuchawki produkowane są masowo. Te sporadzane są z USA, prawdopodobnie tam są tańsze, możliwe że stąd ta niska cena. Jestem zadowolony z zakupu, i czekam na konkretny argument udowadniajcy że są to podrabiane słuchawki. Napewno przeczytam jeszcze kilka postów o tym że były za tanie, chyba nie możecie znieść myśli że przepłaciliście. Ktoś podawał argument że sprzet tej marki posiada gwarancje, podroby nie posiadają, tu sprzedawca napisal ze sprzet ma gwarancje, ale wazną w USA nie w polsce, ale jednak miał, więc jest to kolejny argument przemawiający za autentycznością tych słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.amazon.com/Sennheiser-CX-300B-C...8502&sr=8-1

To są podróby, koniec dyskusji. Jako kolejny niezorientowany dałeś się nabrać "ściągnięte z usa". Aby osiągnęły taką cenę musiałby je kupić za 15$ sztuka - tak się składa że to jest cena podróbek. Niereformowalnego nie zreformujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy tacy pewni siebie? :P jak majkel kupil k324p z ebay'a za paredziesiat zlotych to wszyscy cisza i od razu kazdy przyjmowal ze to byly oryginaly - bo jak tak mowi guru to tak jest... czemu mu nie wmawialiscie ze sie dal sfrajerowac? :>

 

p.s. no offence majkel - ty byles tu jako przyklad, doskonale trafiajacy w sedno. (btw sluchalem tych akg majkelowych i faktycznie graly odrobine lepiej od ep)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra jestem...no wiec pierwsze wrazenia po parogodzinnym przesłuchaniu ep.

hmmm,,,,na poczatku pachniało fakem..... kabel był dziwnie pozginany ale znowu był matowy i wykonczenia dokładnie wyrobione....

dzwiek na poczatku z lekka jak za sciany ale potem w equalizerze zmieniłem.....bass wporzasiu...

powiem tak:

jezeli to są podróbki to naprawde swietnie zrobione, jezeli oryginał to dałem za nie tylko 30 zł :]

w kazdym razie moge polecic......pytac w razie czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Doswiadczeni lowcy podrob ep-630":D Prosze,dajcie szybka odpowiedz czy te sluchawki,ktore zakupil solo2332 sa w 100% oryginalne.Ja tez je zamowilem,ale chce miec pewnosc<zawsze mozna zrezygnowac,jeszcze nie placilem> PROSZE O SZYBKA ODP. Z gory dzieki :D

 

@edit Ale wy szybko odpowiadacie ...powiedzcie czy ten siwy kolor jako tlo to oznacza ze to sa podroby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję swojego posta z przed paru stron.

 

To jest tak, że jeśli nie masz gwarancji producenta czy pudełka to nie masz też pewności, że słuchawki są oryginalne. Mogą być, ale nie muszą :)

 

Czyli tak na prawdę nikt Ci nie powie czy to są na 100% słuchawki oryginalne czy zwykłe podróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam w tej chwili cyfrówki.....bedzie- zdjecia wrzuce :P

no ja sam nie mam pojecia czy podróby...zostawiam je sobie bo dzwiek jest w sumie całkiem ciekawy....zwróciłem uwage na detale....znaczy "wyżłobienie" na pierscieniu ;] jest ponizej środka, oznaczenia L i R tez nie wyglądaja na chinski fake a jak mowiłem, dzwiek jak dla mnie jest w porządku.... szybko doszło, tylko zadnej pisemnej gwarancji nie ma i to mnie troszke zraziło...........

powiem tyle: zostawie je sobie, dzwiek mi sie podoba a teoretycznie u tego goscia mam 12 miechów gwarancji wiec w razie czego robimy odsyłke :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra...zdania były podzielone na temat oryginalnosci tych słuchawek link

zaryzykowałem i zapłaciłem :]...jutro przesle fotki i sie okaze czy oryginały czy zwykły fake za ktory koles daje 12 miechów gwarancji :|

LOL trzeba było popytać...

 

http://forhigh2008.diytrade.com/sdp/513755...08-1322385.html

 

Masz... Masz fejki :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

She 9500 lub hje-200 lub jvc fx-33 .

 

sądzisz że to by był dobry lepszy wybór?

niz cx-300 ?

 

bo patrzac na te sluchawki ktore zaproponowales raczej nie ciesza sie za duzym zainteresowaniem,

sluchawek jvc na allegro w ogole nie ma, a She 9500 ale z calego allegro tylko jedna osoba kupuje aktualnie 1 sztuke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko.

Temat niby dotyczy CX-300 i Ep-630, ale chciałem się was poradzić w sprawie PX 100.

Czy te słuchawki też występują jako podróbki?

 

Np: PX 100

 

I drugie pytanie, czy jest sens pchać się w wersje Refurbished?

Takowe kosztuje 79 zł, tyle, że nie wiem, czym tak naprawdę różnią się od tych nie-Refurbished.

Np: PX 100 Refurbished

 

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności