Skocz do zawartości

Podrobki Sluchawek Na Allegro (cx-300 I Ep-630)


tester

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Niedawno kupiłem na aukcji słuchawki E-630, podaję odnośnik do zrzutu ekranowego strony z aukcją: 311465623. Nie chciałbym pomówić sprzedawcy o sprzedawanie badziewia, ale słuchawki, które dostałem nie tylko że nie mają jakichś wyjątkowo soczystych basów, ale mają basy gorsze niż słuchaweczki, które kupiłem w komplecie z odtwarzaczem mp3 Korr za 79 zł.

 

Z mojej strony te słuchawki z Allegro testowane były przez dwie osoby z dwoma odtwarzaczami mp3 i z dwoma komputerami. Odesłałem je sprzedawcy, który twierdzi, że z jego strony testowały je 3 osoby i nie zauważyły wad w odtwarzaniu dźwięku. Zacząłem podejrzewać, że w mojej rodzinie występuje jakaś wada w budowie uszu i tego typu słuchawki dla nas po prostu się nie nadają.

 

Co o tym wszystkim myślicie?

 

Kupilem takie sluchawki w komputroniku: Ep-630.

Jestem zadowolony z jakości dźwięku. Dźwięk czysty, basy soczyste. Najprawdopodobniej kupiles podróbki. Ta cena podejrzanie niska, no i bez gwarancji !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiedziałem że 220sti mają swoje klony :P.... patrzcie http://allegro.pl/item323942314_jbl_refere...ryginalne_.html

jak ktoś ma wątpliowści to niech sobie zobaczy aukcję tego typa jak sprzedaje białe i mają też biały wtyk a oryginalne 220stki mają szary.

A taki sobie szczególik....LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu opis jest naciągany?

 

Ten tekst o najlepszych słuchawkach jakie powstały od czasów Aleksandra Grahama Bella - poprostu powala.

 

Srebrne elementy przy membranach świetnie pasują do srebrnych kolczyków, pewnie dlatego słuchawki EP-630 mają takie powodzenie u kobiet

Tych srebnych ringów poprostu nie widać jak słuchawka jest w uchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tekst o najlepszych słuchawkach jakie powstały od czasów Aleksandra Grahama Bella - poprostu powala.

Tych srebnych ringów poprostu nie widać jak słuchawka jest w uchu.

Cena i gwarancja wskazuje że są originalne , tylko że są sprowadzone z Wielkiej Brytanii .Czy może być problem z naprawą gwarancyjną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiedziałem że 220sti mają swoje klony :P.... patrzcie http://allegro.pl/item323942314_jbl_refere...ryginalne_.html

jak ktoś ma wątpliowści to niech sobie zobaczy aukcję tego typa jak sprzedaje białe i mają też biały wtyk a oryginalne 220stki mają szary.

A taki sobie szczególik....LOL

 

Przede wszystkim na zdjęciu na dole można łatwo zauważyć że tipsy są szare a nie białe jak w tych na aukcji...

<_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Niedawno kupiłem na aukcji słuchawki E-630, podaję odnośnik do zrzutu ekranowego strony z aukcją: 311465623. Nie chciałbym pomówić sprzedawcy o sprzedawanie badziewia, ale słuchawki, które dostałem nie tylko że nie mają jakichś wyjątkowo soczystych basów, ale mają basy gorsze niż słuchaweczki, które kupiłem w komplecie z odtwarzaczem mp3 Korr za 79 zł.

 

Z mojej strony te słuchawki z Allegro testowane były przez dwie osoby z dwoma odtwarzaczami mp3 i z dwoma komputerami. Odesłałem je sprzedawcy, który twierdzi, że z jego strony testowały je 3 osoby i nie zauważyły wad w odtwarzaniu dźwięku. Zacząłem podejrzewać, że w mojej rodzinie występuje jakaś wada w budowie uszu i tego typu słuchawki dla nas po prostu się nie nadają.

 

Co o tym wszystkim myślicie?

to są na 100% podróby, mam pudełko które tamto próbowało imitować, kształt może i podobny, ułożenie słuchawek też, ale to coś szare w środku powinno być pomarańczowe,

poza tym nie przesadzajcie, epki nie są takie złe, zwłaszcza w porownaniu z jakimiś no-name... Ostatnio porównywałem w sklepie z jakimiś "markowymi niemieckimi" dokami to je zgniotły... tamte grały tak płasko i głucho że aż żal było słuchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności