Skocz do zawartości

Podrobki Sluchawek Na Allegro (cx-300 I Ep-630)


tester

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz podróby w nowej niższej cenie:

http://allegro.pl/item164734761_k173_sluch..._korek_v_v.html

 

Napisałem do sprzedawcy czy te słuchawki sa takie jak na zdjęciu, czy się różnią wyglądem. Sprzedawca, przynajmnie nie próbuje ściemniać że to orginały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omamiony głosem kumpla i paroma recenzjami kupiłem te oto "kultowe" epki:

 

http://www.allegro.pl/item163194679_creati...ylko_54_99.html

 

Wszystko było w porządku, dopóki nie natknąłem się na to forum i ten temat.

 

A więc teraz moje pytanie:

Czy są to podróbki ?

 

Proszę o szybką odpowiedź. Może uda się jeszcze anulować mój zakup...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera. Nie wiem co o tym myśleć. Jak zrezygnuje z zakupu to dostane negstywa (na nie swoim koncie).

 

Krótka gadka z gościem, który sprzedaje te słuchawki:

 

czy ZAPEWNIA PAN ZE SA ORYGINALNE?

prosze pana, ja sorzedaje oryginalny sprzet

zadnego zwrotu na prawie 200 sprzedanych sztuk

 

widzi pan, np mam sennheisery CX300 za 89 normalnie w wersji box bo akurat takie mi sie udalo w stanach zlapac

 

chce byc tez fair, jesli stwierdzi pan ze cos jest z nimi nie tak zwracam pieniadze

ok

nigdy tego nie robie, bo po umowie kupna sprzedazy wcale tego nie musze robic ale w tym przypadku tak sie mozemy umowic

 

na prawde. Nie wiem co o tym myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec jeszcze jedno pytanie. czy zdazaja sie podrobki Kossów - Plugów - ale THE Plugów a nie SPARK Plugów ??

Trudno o podróbki czegoś, co w USA kosztuje 15-20 PLN... Jak masz wątpliwości, to paragon/FV = oryginał.

 

wątpliwości nie mam, bo jakbym kupował, to w tophifi, a tam raczej na pewno sprzedają oryginały. obecne które mam - ksc-17 - też tam kupiłem, jakość może nie najwyższa ale za cenę 65 zeta to i tak całkiem dobry dzwięk.

 

a co do Epków - to chyba znalazłem najlepsze rozwiązanie - iść do sferisu w moim mieście i zamówić wink.gif - za 87 zeta to lepiej niż ryzykować na allegro czy przepłacać w sklepach online..

byłem już dziś nawet - właśnie zapytać czy są dostępne. po naczytaniu się tych postów o podróbach to dopytywałem się gościa ile gwarki dostanę, jaka to wersja (czy box i jaki)... przy the plugach miałbym łatwiej.. blink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera. Nie wiem co o tym myśleć. Jak zrezygnuje z zakupu to dostane negstywa (na nie swoim koncie).

 

Krótka gadka z gościem, który sprzedaje te słuchawki:

 

czy ZAPEWNIA PAN ZE SA ORYGINALNE?

prosze pana, ja sorzedaje oryginalny sprzet

zadnego zwrotu na prawie 200 sprzedanych sztuk

 

widzi pan, np mam sennheisery CX300 za 89 normalnie w wersji box bo akurat takie mi sie udalo w stanach zlapac

 

chce byc tez fair, jesli stwierdzi pan ze cos jest z nimi nie tak zwracam pieniadze

ok

nigdy tego nie robie, bo po umowie kupna sprzedazy wcale tego nie musze robic ale w tym przypadku tak sie mozemy umowic

 

na prawde. Nie wiem co o tym myśleć.

Udaje że nie wie o co chodzi ale kase zwroci, przynajmniej tyle...

A tak poza tym te sennki tez jakies lipne (gwarancja rozruchowa 30 dni)...

 

Odbierz kase i kup oryginaly za 10PLN wiecej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam!

1-2 dni temu pisał tu mój kolega 'wyder". Kupiłem 2 pary słuchawek ep-630 z tej aukcji :

"http://allegro.pl/item163194679_creative_ep_630_nowe_oryginalne_tylko_54_99.html"

Czytałem iż nie są oryginalne i teraz kilka pytań związanych z tym :

1 . Czy jest duża różnica w dzwieku pomiędzy słuchawkami creative, a podróbkami creativ'a. ? Słuchał ktoś?

2. Na tej aukcji jest zdjęcie słuchawek (2 zdjęcie) na którym widać "środek", a raczej wnętrze słuchawki. Widać tam "szarość" chyba to guma. Czy tam nie powinna być metalowa siateczka?

Czytałem trochę jak rozpoznawać podróbki od oryginałów... jak te słuchawki dojdą i będą powiedzmy w jakiejś saszetce, a nie pudełku creative to na 100% to podróba?

Proszę o odp, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Dokładnie, powinna być srebrna siateczka

1. Ponoć brzmią jak "przez pudełko"

Teraz się tak wycwanili, że do pudełek dają podróby, tzn załatwiają na lewo opakowania i ładują podróby

jeśli kabel będzie "twardawy i szorstki"

jeśli wtyczka będzie kątowa (L a nie I)

jeśli wtyk będzie srebrny a nie złoty

Czasem się zdarza, że jeszcze na dodatek są asymetryczne (L a nie Y)

To na 100% są to podróby

Nawet jeśliby przysłał ten jegomość w woreczku z jednej strony srebrnym z jednej strony przeźroczystym i z naklejką Creative o barwach pomarańczowo - niebieskich to nie daj się zrobić w konia. Creative NIGDY nie sprzedaje (ani każdy inny szanujący się producent) żadnych słuchawek w opakowaniu innym niż pudełko.

Na opakowaniu musi być Creative Labs a nie samo Creative

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar kupic Sennheiser'y CX 300, ale kwota ok 180zl jak dla mnie [studenta :P ] jest troche za duza i wlasnie znalazlem na Allegro.pl taką oto aukcję: http://www.allegro.pl/item166775703_high_e...300_black_.html . Co o sądzicie o tych słuchawkach? Gwarancja 24 miesieczna niby jest ale cena jakaś podejrzanie niska :huh:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

własnie dostałem słuchawki,

0 tłumienia odgłosów z zewnątrz (słysze klikanie myszki, zegar wszytsko ogólem)

0 basu, sam mam GIGAWORKSy 5.1 i mnóstwo piosenek na test subwoofera, gdy je właczam słychac lekkie strzelanie a raczej trzeszczenie, dzwiek dokladnie jak z pudełka.

O dziwo słuchawki maja wtyke układ, materiał itd wszytsko jak powinoo byc nawet srebrna siateczke :|

słuchawki przyszły w przezroczysto-srebrnym opakowaniu z nalepką

"creative earphones ep-630

in-ear noise isolation earphones"

Sadze wiec, ze sa to podrobki :)

co myslicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. Niestety mam juz Ep-630 i nie chce drugich ;) [lewa sluchawka czasem przestaje grac ale jak narazie żyją :P ] . A CX'y chcialem kupic do wypróbowania - może będą lepsze... Tylko, że nie mam ochoty płacić za nie 180zl... Tak źle i tak nie dobrze...Mimo to dzięki za radę.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz. Niestety mam juz Ep-630 i nie chce drugich ;) [lewa sluchawka czasem przestaje grac ale jak narazie żyją :P ] . A CX'y chcialem kupic do wypróbowania - może będą lepsze... Tylko, że nie mam ochoty płacić za nie 180zl... Tak źle i tak nie dobrze...Mimo to dzięki za radę.

pzdr

 

Ja będę sprzedawał swoje cx-y, cena to 100 złotych plus wysyłka (nie dawałem jeszcze oferty w komisie bo nie bardzo mam teraz czas, żeby szybko sfinalizować transakcję, ale od przyszłego piątku powinienem już być trochę odrobiony). Jeśli jesteś zainteresowany to pisz na PM. Jedyny ich feler jest taki, że zgubiłem jednego tipsa w rozmiarze M. Ale skoro masz epy, to możesz bez problemu podmienić. ;)

 

Leżą u mnie w szufladzie już prawie miesiąc. Kupione w sierpniu 2006. Stan bardzo dobry (poza tym nieszczęsnym tipsem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności