Skocz do zawartości

Podrobki Sluchawek Na Allegro (cx-300 I Ep-630)


tester

Rekomendowane odpowiedzi

Oryginalne cx'y mają symetryczny kabel i prostą wtyczkę? x.x

Aaa o CXy chodzi :) Źle przeczytałem :( Myślałem, że chodzi o EP630...

CX300 mają kabel asymetryczny i L-plug. Sory za zamieszanie.

Co nie zmienia faktu, że podróbki CX300 istnieją i nie słyszałem o ich wersjach OEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E-mail już wysłany. Zapytałem o wersję OEM pakowaną w zalaminowane opakowanie z jedną ścianą nieprzezroczystą w kolorze srebrnym oraz o skale zjawiska podrabiania modelu CX300. Jak tylko coś odpiszą dam wam znać.

 

@nfsu nic się nie stało, przynajmniej zmusiłeś mnie do zajrzenia w specyfikację tego modelu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie czy te EP630 http://www.allegro.pl/item160025088_slucha...uper_cena_.html albo te http://www.allegro.pl/item160710724_orygin...uj_podrobe.html są oryginalne? Oboje SuperSprzedawcy, twierdzą, że dają gwarancję 24 miesięce od producenta i paragon zakupu w sklepie. Cena niższa niż zwykle w sklepie, ale może opierają się na tym, że dużo ludzi kupi i tak wyjdą na swoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego: LINK, w poście użytkownika HighLife jest wklejony list jaki dostał od Sennheisera na temat podróbek CX300. Niema wersji OEM (znalazłem takie słuchawki w 'wersji OEM' za 4funty na ebayu), postaram się o zwrot kasy i kupie je od oficialnego dystrybutora.

 

A co sądzicie o tym zdaniu: "Nevertheless, regardless of the visual similarities, "Audio", one of Germany´s major audio magazines, rated the CX 300 (60 points) significantly better than the Creative EP630 (40 points) in their January 2006 issue"

 

Wszędzie się czyta, że CX300 to to samo co EP-630, a jednak wychodzi na to że się różnią i to dosyć zdecydowanie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie się czyta, że CX300 to to samo co EP-630, a jednak wychodzi na to że się różnią i to dosyć zdecydowanie.

Na pewno się różnią: ale nie na tyle, żeby usprawiedliwić różnicę w cenie. Chociaż z drugiej strony CXy mają kabel asymetryczny, L-wtyczkę i szybszy dźwięk, co już niektórym wystarcza, aby je kupić :) Ja bym zamiast kupować te zbierał do Shure E2 lub UE super.fi 3, w międzyczasie kupić EP630.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie czy te EP630 http://www.allegro.pl/item160025088_slucha...uper_cena_.html albo te http://www.allegro.pl/item160710724_orygin...uj_podrobe.html są oryginalne? Oboje SuperSprzedawcy, twierdzą, że dają gwarancję 24 miesięce od producenta i paragon zakupu w sklepie. Cena niższa niż zwykle w sklepie, ale może opierają się na tym, że dużo ludzi kupi i tak wyjdą na swoje...

 

Dzis doszly do mnie epki zakupione na aukcji z 1-ego linku i nie mam nic do zarzucenia.Kabel symetrzyczny,wejscie proste pozlacane,pudeleczko nówka sztuka,jak zreszta na zdjeciu,gwarancja na 2 lata wystawiona przez sprzedawce z aukcji,dolaczony paragon i wszystko ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto możliwość podłączania Lognetmedia WalkAbout CyberPunk Plug do różnych przenośnych urządzeń grających jest praktycznie nieograniczona, gdyż ze względu na wtyk mini-jack są one kompatybilne z odtwarzaczami CD, mp3, mp4, iPOD'ami, konsolami przenośnymi, laptopami, a nawet komputerami stacjonarnymi, o ile monitor danego peceta wyposażony jest w odpowiednie wyjście.
Hmm... chyba się nie skusze, mam nieodpowiedni monitor.

 

Niepowtarzalne, przyciągające wzrok wzornictwo z "pazurem"

 

Wrrr.. ten pazur przyciąga niczym wszystkomające odtwarzacze empecztery.

 

Imo. podróbki jak podróbki, ale tego to nawet obok podróbek postawić nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o tym: http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...em=260079036056 ? Kupiłem tam i właśnie wczoraj przyszły. Na pewno są oryginalne, zresztą gość sprzedał tego więcej i ma same pozytywne opinie z całego świata.

Podejrzewam że te na Allegro mogą być z podobnego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie kupić jakieś dokanałówki, stąd takie pytania:

1. Czy oryginalne epki maja proste wejscie sluchawkowe i symetryczny kabel?

2. Czy oryginalne Sennheisery mają wejscie L i asymetryczne sluchawki?

3. Czy znacie sluchawki z wejsciem L i symetrycznym kablem? (dokanałówki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odebralem (po ponad tygodniu co prawda), ale doszly i to oryginaly na 99.9 % Mluca jak sie marzy :) rewelacja ! Sa cudowne i nie zaluje wydanych pieniedzy. Ciekwy jestem jak graja takie za 200 zl i wiecej ... takie ZEN'y albo Sonowki :D

 

http://allegro.pl/item163118596_box_slucha...uper_cena_.html

 

polecam bo chyba najtaniej (ja kupowalem na innej aukcji ale ten sam sprzedawca i cena)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się różnią: ale nie na tyle, żeby usprawiedliwić różnicę w cenie. Chociaż z drugiej strony CXy mają kabel asymetryczny, L-wtyczkę i szybszy dźwięk, co już niektórym wystarcza, aby je kupić Ja bym zamiast kupować te zbierał do Shure E2 lub UE super.fi 3, w międzyczasie kupić EP630.

 

1. Kupiłem EP-630 i KOSS Spark Plug, za kilka dni sprawdze jak te modele grają. CX300 zwróce (najprawdopodobniej nie są oryginalne i bolą mnie od nich uszy).

2. Gdzie kupić Shure E2 i UE Super Fi3? Shure znalazłem tutaj: http://www.pixmania.com/pl/pl/315154/art/s...zExNzA0NjQ1ODM7 ale nie mogę znaleźć tych Super Fi3. I najważnejsze pytanie, czy te słuchawki są warte swojej ceny?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja stalem sie szczesliwym posiadaczem sennheiserow. kupilem 3 miesieczne uzywki za 75 zl. czyli zostalo jeszcze 9 miechow gwarancji. sluchawki w idealnym stanie. jeszcze sie okazalo, ze sprzedawca mieszka 10 kilometrow ode mnie. czyli nawet zle na tym nie wyszedlem. wrazenia z odsluchu jak najbardziej pozytywne, ale trzeba podbijac basy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pod względem wygody EP630 raczej nie będą się różnić. Niektóre osoby tak mają, że muszą się do dokanałówek przyzwyczaić.

2. Ultimate Ears super.fi 3 : są dostępne na Ebayu. W PL gdzieś je można kupić za coś koło 400 PLN. Ktoś niedawno o tym pisał, poszukaj

UE super.fi 3 są warte swojej ceny, grają po prostu wyśmienicie. Problemem dla niektórych może być to, że basu ilościowo w nich mało. Shure E2 nie słuchałem, ale z różnych recenzji wynika, że to naprawdę porządne słuchawki (na marginesie to jedyne IEMy z membraną, więc ich brzmienie będzie prawdopodobnie zbliżone do znanych Ci słuchawek). Radzę także sprowadzić je z Ebaya, wyjdzie 2 razy taniej, a jak się nie spodobają, to możesz odsprzedać, i to jeszcze z zyskiem. E2 kosztują ok. 55$ + przesyłka, a w PL ze 400 PLN. UE 3 w PL 400-450PLN, a z USA 70$ + shipping. Zresztą co tu dużo mówić, za swoje http://www.pixmania.com/pl/pl/406075/art/s....html?itag=6507 < tyle bym nie dał, chyba, żeby nie było taniej :)

Podsumowując: biorąc z Ebaya możesz tylko zyskać (chyba, że paczka zaginie :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja stalem sie szczesliwym posiadaczem sennheiserow. kupilem 3 miesieczne uzywki za 75 zl. czyli zostalo jeszcze 9 miechow gwarancji. sluchawki w idealnym stanie. jeszcze sie okazalo, ze sprzedawca mieszka 10 kilometrow ode mnie. czyli nawet zle na tym nie wyszedlem. wrazenia z odsluchu jak najbardziej pozytywne, ale trzeba podbijac basy.

 

przy epekach nie ma takiej koniecznosci :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja stalem sie szczesliwym posiadaczem sennheiserow. kupilem 3 miesieczne uzywki za 75 zl. czyli zostalo jeszcze 9 miechow gwarancji. sluchawki w idealnym stanie. jeszcze sie okazalo, ze sprzedawca mieszka 10 kilometrow ode mnie. czyli nawet zle na tym nie wyszedlem. wrazenia z odsluchu jak najbardziej pozytywne, ale trzeba podbijac basy.

 

przy epekach nie ma takiej koniecznosci :]

 

w CX300 też nie, chyba że w muzyce szukasz wyłącznie basu albo jeżeli masz podróby :ph34r: Bo bas jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie dawno zakupilem sluchawki Creative EP-630 na Allegro.

Dostalem pozniej wiadomosc od jakiegos uzytkownika Allegro mejlem ze kupione przeze mnie sluchawki to podroby.

Co prawda jeszcze do mnie nie dotarly, ale przegladalem rozne zdjecia w internecie owych sluchawek i porownywalem z tymi na zdjeciu z aukcji i nei znalazlem nic czym by sie szczegolnie roznily.

Prosilbym kogos kto sie na tym zna o pomoc, czy kupione przeze mnie sluchawki to podroby i jesli tak to czym sie one charakteryzuja.

Oto link z aukcji Allegro: http://www.allegro.pl/item160453756__orygi..._gwarancja.html

Z gory wszystkim dziekuje!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności