Skocz do zawartości

Głośniki 2.1 do 800 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałem zakupić sobie głośniki 2.1 do komputera. Długi czas przekonany byłem na Altec Lansing MX6021 jednak teraz pojawiły się wątpliwości. Z tego co widzę, ciekawym wyborem okazują się być także Edifier S330D, Creative Gigaworks T3 bądź Acoustic Energy Aego M, niestety niedostępne w Polsce.

Nieszczęśliwie jestem posiadaczem karty muzycznej Creative X-Fi Xtreme Audio. W przyszłości planuję jednak wymienić ją na coś od Xonara.

Liczę na waszą pomoc, bo jestem kompletnie rozbity pomiędzy te kilka propozycji.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Z tego co widzę, ciekawym wyborem okazują się być także Edifier S330D, Creative Gigaworks T3 bądź Acoustic Energy Aego M, niestety niedostępne w Polsce.

 

Sama używam Edifiera i jestem zadowolona. Mam co prawda zestaw słabszy od S330D i kupiony z zupełnie innych względów (estetyka i wielkośc miały znaczenie), ale nawet taka miniaturka nie jest zła. Kumpel z kolei ma włąsnie ten zestaw s330D i jest jego gorącym miłośnikiem - każdemu kto wpada z wizytą demonstruje jego możliwości na Rammsteinie. Muszę przyznać, ze basy są OK, nic nie szumi ani nie piszczy - ani na łupance, ani przy wysoko podkręconej głośności. Kolega kupił głośniki jak jeszcze nie było oficjalnej polskiej dystrybucji i to on zachęcił mnie do Aurory - teraz od jakiegos czasu w Polsce już jest oficjalna dystrybucja, więc i zakupy są bezpieczniejsze i w razie czego łatwiej uzyskać bliższe informacje, specyfikacje, czy też zwyczajnie - pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności