Skocz do zawartości

Sansa Clip a Sansa Clip +


lewo

Rekomendowane odpowiedzi

Clip+, oprócz tego, że ma wejście na karty MicroSDHC, posiada także możliwość przeglądania zawartości po folderach, natomiast w poprzedniku pliki można tylko przeszukiwać po tagach, czyli (nazwa wykonawcy, tytuł, album itp.). Tak więc jeśli ktoś ma niepoprawnie otagowaną muzykę, to korzystanie ze starego Clipa może być to dla niego kłopot, no chyba, że zainstaluje sobie alternatywny system operacyjny Rockbox, który oprócz nawigacji po folderach daje mnóstwo innych możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Miałem kiedyś krótko Clipa a teraz mam Clipa+ i z plusa jestem bardzo zadowolony. Różnice jeszcze takie są:

 

1. w starym Clipie regulacja głośności jest po prawej

2. w starym Clipie po lewej stronie jest Hold - w nowym Plusie rolę Holda pełni przytrzymanie Home czyli tego domku

3. w starym Clipie jest podświetlenie na niebiesko

Edytowane przez teleskop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem jak wam, ale mi już kilkanaście razy zdarzyła się zawiecha Clipa+, co nie zdarzyło się ani razu w przypadku poprzedniej wersji. Do tego od jakichś kilku miesięcy zaczyna siadać mi wyświetlacz. Aż dziw, że nie zepsuł się całkowicie do tej pory.

 

Ponadto z rzeczy, które nie są usterkami:

1. Przyciski chodzą bardzo ciężko. Trzeba w nie włożyć jakieś 3 razy tyle siły, ile w przypadku poprzednika.

2. Nie wiem czy przeniesienie regulacji głośności z prawej na lewą stronę było dobrym pomysłem.

3. Słabsze radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesienie głośności na lewą było ze względu na to, że jak się podłączyło duże słuchawki to ten wtyk od nich w starym Clipie trochę przeszkadzał przy regulacji. Zawiech na swoim jeszcze nie miałem. Ekran działa bez zarzutu - może to kwestia tego że nie duszę Clipa w kieszeni spodni itp. tylko mam w kieszeni od koszuli na górze. Radia jeszcze dokładnie nie testowałem ale u mnie w Szczecinie da się złapać kilka stacji niemieckich z nadajnika niedaleko granicy - jeszcze nie sprawdzałem czy Clip potrafi je wyłapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności