Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Sansa Clip + 120 zł + Izolacja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

 

 

Piszę kolejny temat, w sumie o podobnej treści ale z kilkoma zasadniczymi różnicami ;), jak już pisalem wczesniej posiadam Sanse Clipa, Senheisery CX - 350, uszkodzone Kossy Pro Porta - a teraz nowa informacja posiadam też perkusje elektroniczną z modułem.

 

Posiadałem kossy pro porta, które moim zdaniem przepieknie grały z sansą clipem ale niestety razem ze mną słuchali wszyscy w około co mnie osobiście się strasznie nie podoba i chcę to zmienić.

 

Ostatnio podpiąłem sennheisery do modułu perkusyjnego, miałem z nim gratis duże i zabudowane Phillipsy które ... no służą głównie do tego żeby nikt nie słyszał w około co gram, ale sennheisery tknęły nowe życie w mojego Alesisa DM5 - WIĘC.

 

Szukam czegoś nausznego, z dobrą izolacją, grającego dobrze z sansą, mile widziane opinie typu dołóż 30 zł i kup to, ale nie mile dołóż 250 i kup to ;). Taki próg cenowy to 120 zł. Słucham jazzu, rocka, troche takich półelektronicznych eksperymentów ( Gotan Project ). I miło było by, gdyby te słuchawki miale zastosowanie przy module perkusyjnym.

 

 

 

Taki mały szczegół jeszcze - nie chciał bym żeby były to słuchawki wokółuszne ( bo wtedy najprawdopodobniej zdecydował bym się na Aurvana Live! ), dużym plusem kosów było to że można było je ładnie złożyć i schować do etui i kieszeni ... i coś tego pokroju by mnie interesowało ;)

 

 

Edytowane przez Luckerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to się chyba dobrze składa, bo o ile pamiętam to owe cresyny fajnie zgrywały się właśnie z moim M6, czyli z Clipem też powinno być fajnie. Ale posłuchaj najpierw (a nóż widelec pomyliło mi sie... i to z video się dobrze zgrywały:P choć wątpię ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności