Skocz do zawartości

Sprzęt stacjonarny do max. 1000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o pomoc w wyborze sprzętu muzycznego do max 1000zł. Jedynie czego oczekuje od sprzętu to tylko (a może aż) tyle żeby mi dawał jak największą frajdę z przesłuchiwania płyt M.Jacksona, Scorpionsów, Depeche Mode , Def Leppard, Queen i wielu innych genialnych artystów/ zespołów lat 80 ;). Rozmiar , firma czy wygląd nie ma dla mnie dużego znaczenia ... CHCE PO PROSTU ZEBY PIEKNIE GRAŁ :D.Nie jestem jakimś audiofilem (od kilku lat słucham muzyki na mini wieży LG FA162 :]) , ale kocham jak wokal jest magiczny , a gitarka i perkusja daje mocnego kopa :D. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. Wszystko od "zera". Moze to byc zestaw ampli+kolumny albo jakas wieza albo ... ^^

 

O i jeszcze jedno. Nie zależy mi na jakichś odtwarzaczach blu-ray gdyż posiadam PS3. Co powiecie o Yamaha PianoCraft MCR-330 albo ONKYO Onkyo CS-545? Nie wiem jak z dzwiekiem ale cenowo wygrywaja z moim LG ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z CD wziął bym tego marantza i oddał komuś na tuning, bo można z niego świetną maszynkę zrobić ;) do tego siedzi w nim laser CDM 12.1 który jest łatwo dostępny i tani (55zł) więc w razie gdyby padł nie będzie problemu z wymianą

Edytowane przez amnesia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności