Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Dokanałowe do Wave i iPoda Shuffle (około 200 zł)


Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem słuchawek dokanałowych do Samsunga Wave i iPoda Shuffle 4G. Wybór padł na ADDIEM, ale okazało się, że słuchawki te nie współdziałają z Wave przez mikrofon (dźwięk jest zniekształcony). Zależy mi na tym, by słuchawki pasowały do obydwu playerów, a budżet jaki mogę przeznaczyć to około 200 złotych. Od razu mówię, że słuchawko over ear odpadają - nie lubię tego rozwiązania. Słucham praktycznie wszystkiego, lubię dobry, mięsisty wokal, nie jestem fanem łupiącego basu (idealne pod tym względem są dla mnie CAL!, gdzie bas fajnie mruczy).

 

Jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pomoże? Może Wave w takim razie odrzućmy, bo z niego muzyki słucham raczej tylko w domu, a na miasto wolę szuflę. W takim razie szukam słuchawek jedynie do Shuffle. Jakieś propozycje? Budżet 200 zł, ale wolałbym wydać mniej. Przypominam - over ear odpada.

 

Na razie kandydaci to NE-6, ADDIEM, NE-700M. Jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności