Skocz do zawartości

Polsat, Cyfra czy TV-N?


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

ja osobiscie mam cyfre i polecam:) nie wiem w sumie jak jest u innych operatorow, jedyne czego mi brakuje to liga mistrzow.

Filmy na canalach i hbo, do tego canal+ sport, comedy central, mtv czasem i discovery, wiecej mi nie potrzeba:). Ale oczywiscie zalezy od Twoich preferencji, co chcesz ogladac i za ile;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam Cyfre ogólnie spoko i ceny mają fajnie.Jedynie co to z pakietami mają ciekawe komedie xD Ogólnie mam Optimum + Pakiet Canal+ teraz od 15stycznia włączyli mi wszystkie HBO,Cinemaxy,Filmboxy miały być włączone do 15lutego i potem OFF ogólnie nie wyłączyli nie wiem nie mam zamiaru za to płacić bo wyraźnie było mówione jak dzwonili że nie chcemy tych pakietów nawet za darmo no ale jest i niech tam będzie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam N. mogę powiedzieć tyle, że była... najtańsza ;) lubię piłkę nożną. 54zł za wszystkie pakiety n nie było zbyt obciążające. co nie zmienia faktu, że dupy nie urywa oferta n :) wolałbym cyfrę i c+sport, tyle że problemem cyfry jest (a na pewno było) to, że nie można wziąć samego pakietu sportowego + jakiś basic, tylko są 'progi' pakietowe. żeby mieć c+sport musiałbym płacić dużo. polsat z kolei kibicowi nie ma nic do zaoferowania.

co do programów filmowych - porażka moim zdaniem. w dobie szybkiego internetu łatwiej i wygodniej mi ściągnąc w pół godziny film, jaki chce. miałem te pakiety dodatkowe (n film i hbo) przez 4 miesiące i nie skorzystałem ani razu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za optimum + Pakiet Canal+ płacimy niecałe 50zł miesięcznie więc ogólnie tak średnio na jeża tylko tyle że mamy 11miechów za -50% a potem koło 100zł ;D

ale ja nie chce płacić 100zł za 1-2 mecze tygodniowo ;) bo tyle mniej więcej ogladam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam zaledwie AXN w czwartki i czasem comedy,moja żona non stop coś ogląda ale raczej nie sport ani filmy. Mam poprostu dość płacenia ponad 100zł za tv Toya bez HD tylko cyfrowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://telewizjanakarte.pl/ <- relatywnie tanie, jest co oglądać, dobra jakość

 

zapłacisz połowę, a będziesz miał HD: http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/

 

aha, można kupić samą kartę jak masz już dekoder/dekoder hd

Zgodzę się, ale...

 

Często dekoder siadał, zawieszał się (teraz są już inne, może nie ma problemu), aktywacja karty trwała w nieskończoność (czyli że można było oglądać wyłącznie proces aktywacji). Wielokrotnie nie było też programów, bo dekoder nie mógł zweryfikować karty, czy coś podobnego.. nie pamiętam już treści tych komunikatów - w każdym razie po prostu nie działał.

 

Wziąć pod uwagę trzeba, że to było ponad rok temu jak to jeszcze dopracowywali. Teraz aktywować kartę można na stronie.

I mimo wszystko oferta jest zdecydowanie warta uwagi.

Edytowane przez matts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności