Skocz do zawartości

Całkowicie oddzielne playlisty, jak to zrobić?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Od dłuższego czasu jako domowy sprzęt audio służy mi ipod classic 6g podłączony do wzmacniacza. Mam tam zgranych masę płytek i składanek do formatu apple loosless, czasem aac. Ogólnie w ipodzie panuje spory ład i porządek, muzykę wyszukuję głównie poprzez artystę i najbardziej zależy mi, aby właśnie tam nie było śmietnika. O ile w muzyce wydawanej na płytach wszelkich gatunków ma to sens, to mojej duszy najbliższa jest muzyka ogólnie pojmowana jako "klubowa/elektroniczna", gdzie są to setki pojedyńczych plików, oprócz gatunku nie mających wiele wspólnego.

Mam na komputerze masę takiej muzyki i chciałbym ją wrzucić na ipoda utrzymując porządek w kategorii wykonawcy. Trick ze składankami nie zadziała, bo gdy wykonawca się powtarza ląduje w tej katerogii chociaż z 3 piosenkami. Tutaj pytanie do was, czy da się zrobić coś z playlistami, żeby to co tam wyląduje nie było w żadnej innej kategorii? Playlisty mógłbym sobie nazywać gatunkowo, czy jakby mi się podobało, jednak nie chciałbym, żeby mi się mieszały ze wcześniej wgraną muzyką. Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również korzystam z tagów, głównie wykonawca/album/gatunek, a pojedyńcze pliki segreguje tak że w polu tytuł mam wpisanego wykonawce i tytuł, a w pole wykonawca zbiorowo np. Różni #1, itd. Doskonale pozwala to utzymać porządek na odtwarzaczu, mieszając całe albumy z pojedyńczymi utworami ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności