Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Całkowicie oddzielne playlisty, jak to zrobić?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Od dłuższego czasu jako domowy sprzęt audio służy mi ipod classic 6g podłączony do wzmacniacza. Mam tam zgranych masę płytek i składanek do formatu apple loosless, czasem aac. Ogólnie w ipodzie panuje spory ład i porządek, muzykę wyszukuję głównie poprzez artystę i najbardziej zależy mi, aby właśnie tam nie było śmietnika. O ile w muzyce wydawanej na płytach wszelkich gatunków ma to sens, to mojej duszy najbliższa jest muzyka ogólnie pojmowana jako "klubowa/elektroniczna", gdzie są to setki pojedyńczych plików, oprócz gatunku nie mających wiele wspólnego.

Mam na komputerze masę takiej muzyki i chciałbym ją wrzucić na ipoda utrzymując porządek w kategorii wykonawcy. Trick ze składankami nie zadziała, bo gdy wykonawca się powtarza ląduje w tej katerogii chociaż z 3 piosenkami. Tutaj pytanie do was, czy da się zrobić coś z playlistami, żeby to co tam wyląduje nie było w żadnej innej kategorii? Playlisty mógłbym sobie nazywać gatunkowo, czy jakby mi się podobało, jednak nie chciałbym, żeby mi się mieszały ze wcześniej wgraną muzyką. Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również korzystam z tagów, głównie wykonawca/album/gatunek, a pojedyńcze pliki segreguje tak że w polu tytuł mam wpisanego wykonawce i tytuł, a w pole wykonawca zbiorowo np. Różni #1, itd. Doskonale pozwala to utzymać porządek na odtwarzaczu, mieszając całe albumy z pojedyńczymi utworami ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności